Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • KROK640

    veterán

    Na, amúgy majdnem elfelejtettem amiért jöttem a topicba : Tivadar ügy (aki nem emlékszik annak TLDR : Elvitte az előző fél gépemet 0%-os kezdőrészlettel, majd elrontotta az alaplapot, és 2+ hónap alatt sikerült 5000ftot fizetnie a megbeszélt 40 ezer helyett és nem is nagyon akar fizetni, többször vissza akarta csinálni az üzletet, de nyilván egy általa elrontott nem garanciális alaplapot nem fogok visszavenni. Mindeközben a saját maga által ütemezett részletfizetést (heti 5 ezer) sem nagyon akarja tartani).

    Szóval mivel tudtam, hogy ma kap fizut, ráírtam tök normális hangnemben (nehezemre esett), hogy eléggé elfelejtkezett rólam (egy hónapja kb kaptam tőle 5K-t) és hogy hozzon ma egy 20-ast. írta vissza, hogy ok 13:00-ra jön.
    Na, sikerült 13:30-ra megérkeznie, ami a kisebbik baj volt, a nagyobbik az, hogy csak egy 5000-est tudott adni mondván szarban van ő is. :(

    Meg kell mondjam, valahol éreztem, hogy nem akarom neki odaadni ezt a gépet, de most így utólag nagyon határozottan megbántam az egészet. MEg is fogom mondani neki, hogy amúgy kamatként lenyírhatja a füvet. :D

    Inkább azt kérdezzék miért nincs szobrom, mint azt, hogy miért van...

Új hozzászólás Aktív témák