Hirdetés

Aktív témák

  • DM-Fan

    nagyúr

    válasz Ijk #16564 üzenetére

    Én sem értem, hogy 3-4 év múlva miért lenne rosszabb ugyanaz a HD-Ready TV, ugyanazzal az 1080p anyaggal, mint most és miért bánná meg az illető, ha azt választotta, hisz már most lehet tudni, hogy milyen a fullHD felbontás, azt ki lehet próbálni vásárlás előtt a HD-Ready-n is, ha tetszik, akkor nem lesz gond évek múlva sem.
    Persze, az nyilvánvaló, hogy egy fullHD nemcsak felbontásban jobb - ezt magam is megjegyeztem többször - viszont ezzel szemben, ha van egy konkrét anyagi keret, amibe bele kell férni, akkor minden eldőlt. Szerintem a legtöbb vásárlónak fontosabb, hogy korrekt képet lásson adott esetben egy minőségibb HD-Ready-n, mint egy gyengébb fullHD-n. A minőségi fullHD-t pedig kevesen tudják megfizetni, tekintettel arra, hogy az átlag vásárló 150-200 eFt-ot szán a TV-re, márpedig ebből az összegből maximum 42"-os fullHD jön ki a magasabb minőségi osztályú TV-k közül és akkor megint ott tartunk, hogy elég sokat fizetett egy 42"-os TV-ért. Ezért lehetnek ajánlhatóak az 50"-os minőségi HD-Ready készülékek, mert árban ott vannak, mint egy minőségibb 42"-os fullHD, viszont 3 méterről már itt sem hiányzik a felbontás adta különbség, ellenben képminőségben nem rosszak ezek a TV-k.

    [ Szerkesztve ]

    Get Moded!

Aktív témák