Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Crus

    őstag

    válasz xerobyte #51979 üzenetére

    Az még sajna messze van. Euronics is MM szerűen dolgozik. Van a shop, meg vannak a boltok. Most beszéltem velük (fél napig hívtam őket, mire felvették) és azt mondta a nő, hogy azonnal vihető a tv, de a BOLTI áron (+60.000 Ft), ha akarom. Netes rendelés esetén, majd szólnak, ha mehetek és átvehetem a tv-t. Na most az a múltkori elektromos fogkefe pakk rendelésem alapján legalább 2 hét :-(

    Amúgy igen, egyetértek veled! Mindig van jobb akció, jobb készülék, de nekem ez "régi" kiszemelt volt. Úgy voltam vele, mint a férj, aki a nejével hál, de közben a titkárnőjéről fantáziál. QLED-del háltam és közben OLED-del kavartam volna.

    Ja-ja, durván hamar elment a netes készlet. Emag akciókor is pont jelen voltam, szerintem volt vagy 3-4 perc mire ott is eltűnt az 55"-os CX.

    Azon vagyok különben kiakadva, hogy nem egy "ismerősről" tudom, hogy ilyen RLT, meg TV2 témára vesz ilyen tv-t. Mert megteheti. És ezen nézi a híradót meg a Pakó showt, vagy mi a tökömet. Persze lehet egy 185 centis szőke bombázóval is ganajt hordatni, csak hát nem arra való...

    Hivatásos Goldstein ügynök - https://youtu.be/S_a7saHMtZc

Új hozzászólás Aktív témák