Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Landon

    őstag

    válasz ΞΔGLΞ #51295 üzenetére

    Ez érdekes mert AVSF-en folyamatosan dobálják vissza az A9/A8-akat is es az idei év panel királyának kikiáltott hz2000-et is. A Sony-kon a pirosas/rozsaszines tinting sok esetben meg az 5%-os slide-on is látszik mint magenta árnyalat. Az én TV-m alján volt tinting ami fehéren látszódott de legalább szürkén nem. Ha már a fehér/sárgán kívül más árnyaltan is látszódik a tinting az már egy valóban rosszabb szintje a dolognak de valamennyi minden panelen lesz.

    Média nem a legjobb hely a hibák keresésére a megvilágítás miatt. Anno ott én is nehezen tudtam bizonyítani az igazamat mert minden jól nézett ki a megfelelő megvilágítás mellett.

    Én abszolút nem akarom az LG-t védeni ne értsd félre. Más miatt de én is talán inkább Sony/Pana-t vennék ha támogatnak a full HDMI 2.1-et. Esetleg nézd meg a legújabb Vizio OLED-et, arról még odakat zengtek.

    There are no traffic jams along the extra mile.//\\Never argue with stupid people. They will drag you down to their level and beat you with experience.//

Új hozzászólás Aktív témák