Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Land

    veterán

    válasz chros #43022 üzenetére

    TV összekötve routerrel, routerrel a PC-vel. PC-n fent a Nero Media Home, amelybe beállítottam mely mappákat lásson.
    TV-n a bemenetek között (ahol a HDMI, USB stb dolgok vannak) megjelenik a Nero. Belelépek a programon keresztül megosztott mappába a TV-n és elindítom a filmet. Tehát lényegében a TV lejátszóján mennek a filmek/sorozatok

    Persze vannak hátrányai.
    - Ha az elsődleges nyelv angol, akkor nem tudok nyelvet váltani.
    - Ha a felirat nem egyezik meg pontosan a videófájl nevével, akkor nem látja a TV
    - Sokszor utólag hozzáadott feliratott sem lát a TV
    - Mostanában egyre több filmnél vagy nincs hang vagy nincs kép lejátszás közben. Mintha sugalná valami, hogy vegyem már egy újabb TV-t...

    renziNNN:
    "HDR és DV tartalmak néznék ki igazán jól az OLEDen, persze az 1080p is esélyesen szebb lesz, mint a mostani tvden, de nem feltétlen az az "áll-leejtős", úgyhogy érdemes ilyen tartalmakban is gondolkodni a jövőben."

    Eddig is le tudtam volna szedni 2160p tartalmat, csak nem lett volna értelme.
    Illetve amit írsz egy 4K Qlednél is gondolom ugyanez lenne.
    Alapból Oled vs Qled teszteket olvastam és erősen az Oled felé hajlok jelenleg.
    Panasonicnak utánajárok. Fontos szempont lesz a garancia hossza, illetve 5 év garanciával melyik vehető meg (ahol a +2-3 év bővített garancia nem egy vagyonba kerül).

    Pixel 8 8/128 Gb | Sendiy M2 & KZ ED9 & QCY C13 és C17 | Citroen C5 Tourer 3.0 V6 HDI Exclusive

Új hozzászólás Aktív témák