Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • daneel_hu

    addikt

    válasz rothfb #29636 üzenetére

    Teljesen mindegy.
    A GZ2000-et elég keményen promózták, hogy majd "így meg úgy, legközelebb lesz a REC2020-hoz, referencia lesz oledek között stb..." Elképesztő hype ment hónapokon keresztül még itt a topikban is.

    Erre...

    ...az LG utolsó előtti készülékét 2 kategóriában verte (belépő ugye a B9 lenne, de ótvar ciki lett volna a B9-et indítan) ;] , összességében pedig semmiben. (overall)
    Ha a C9 egyátalán bármiben is veri a rommáhype-olt készüléket az szerintem már önmagában égés.

    Egyébként a GZ2000 ellen kurvára nem a C9-et kellett volna indítani, hanem minimum E9 vagy W9-et, persze sejthetjük akkor mi lett volna a végeredmény. :)

    Két kategóriát elvitt a Pana, gondolom a beépített soundbar és a HDR10+ támogatás miatt.
    Azt már eleve nem értem miért a C9 indult egy soundbaros tévé ellen, de ez maradjon Vincenték titka.

    Amúgy részemről örülök neki, hogy felsült a japcsi gyártó mert csak a hónapok óta hangoztatott véleményünket támasztja alá, hogy nincs sok különbség a készülékek között, teljesen mindegy pár márkafan mit hisz.
    Az viszont tényleg jó, hogy nem egy gyártó van hanem 4-5, még akkor is ha mindben LG-panel van.

    Mindenesetre nekem óriási csalódás :((( , hogy csak ennyit tudtak felmutatni. :DD

Új hozzászólás Aktív témák