Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Throme

    veterán

    válasz bayarena #47326 üzenetére

    Mobiltelónál és milcnél is megoldható, hogy tükörcsapkodós hangot adjon ki, szóval ha ez fontos, akkor bekapcsolod ezt a funkciót :P . Vannak markolatos milcek is, szóval a fogással se lesz gondod.

    A kicsi "kocka" milcek inkább arra valók, hogy akár egy zsebben elférjenek és többet legyen nálad, mint egy nagy tükrös.
    Ráadásul obival együtt zsebrevágható és mégis ott van veled az eqv. 24-70 (igaz nem fényerős verzióban, azok azért nem összecsukhatók).

    Néztem a nikon Z50 bemutatót és nem volt gondja a gyorsnak mondható mozgásokkal.
    A követő AF is működik.

    Az elektromos autós példádnál csak egy párhuzamot látok a milccel, az pedig az akksi kapacitás. A milcek jobban zabálják az energiát, de ez is orvosolható. A tükröshöz is vittem pótakksit, pedig 700 képet biztosan tud a milces 250-nel szemben.

    Nekem nagyon úgy tűnik, hogy a DX vonalat már elengedték (akár vázat, akár obit nézzük). FF meg nem szükséges mindenkinek.
    Az emberek is sodródnak a milc felé. Vagy váltottak, vagy párhuzamosan használják a két rendszert.
    Itt fórumozók (vagy már nem itt fórumozók) között is van pár ilyen.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák