Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • kiskornel

    addikt

    válasz BLOODSHOT #2035 üzenetére

    [OFF] :)) Én általában mondtam, te meg magadra vetted. :D Akkor lehet benne valami. ;]
    Sznob = majmolás. Jeff Ascugh nem sznob. Ő már azon a szinten van akit majmolnak.
    A profi = hivatásos. Manapság sokan élnek meg a fotózásból. Azt meg már írták, hogy a "fotósok" többsége nem Mac-t használ... (mármint legjobb tudásom szerint).

    Ezt most itt nehogy magadra vedd:
    A 24-70 obi pl.: nagyrészben Scott Kelby-nek köszönheti a népszerűségét. Sokan azért vették meg, mert TACK SHARP lencseként ajánlotta. Persze, nem biztos, hogy rosszul jártak vele, de azért ez majmolás, ha valaki azért vesz valmit, mert egy híres ember is ilyet használ/ajánl.

    Azt meg én sem mondom, ha megdobnának egy Mac-kel, nem fogadnám el, de az hogy egy lencséről lemondjak egy szg. kedvéért. Biztos fontos az utómunka is, de ha nem tudod valamiért elkészíteni a képet...
    szóval a rangsort találták sokan furcsának, vagy meglepőnek. Amúgy azt veszel, amit akarsz... ez egy szabad ország. [/OFF]

    Olyat meg hogy szebb a képe... Ha két kalibrált monitort egymás mellé teszünk, (elméletben) nem lehet szebb a képe egyiknek sem, legfeljebb nagyobb.

    [ Szerkesztve ]

    http://www.flickr.com/photos/34330024@N05/sets/

Új hozzászólás Aktív témák