Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • solfilo

    veterán

    válasz Ciccuka #83374 üzenetére

    Továbbra sem értem mire ez a nagy hsz áradat. :)

    Linkeltem, hogy ph mérés szerint filmlejátszásnál (dxva) 5W a difi.
    Árakat egy boltból néztem, bár tény, hogy van aki képes alkatrészenként máshonnan rendelni.
    A teljesítménydifi azért változik, mert most játékösszesítést linkeltél, előtte meg egy tesztelésre használt programcsomag összesítését citáltad ide.

    Amúgy kétlem, hogy bárki GTX 1080Ti mellé rakná ezeket a procikat (mint az átalad linkelt összesítésben), szóval gyengébb kártya esetén kisebb lenne a különbség. Ráadásul a logika mentén hülye aki i5-8400-at vesz, mert csak +11%, miközben 60%-kal drágább. Miközben játékra mégis sokkal ajánlottabb, jobb min fps-eket hoz, játékélményben az a döntő úgyis.

    Olcsóbb lap AMD-hez is van, továbbá a gyorsabb RAM-tól nem csak az IGP, hanem mindkét gyártó esetében a proci is gyorsul.

    (#83376) Ciccuka:
    egyébként ebből indult az általános kérdésből indult az egész: "i3-8100-vel milyen AMD cpu van egálban most?"
    Kaptál rá választ, de valamiért nem tetszik s, aztán azóta 5-20%-okról, meg 5-30W-okról megy a vita, 3,5 éves időtávban, gépet nem fejlesztve, egy szálon, játékra, stb... Nem tudom érzed e. :)

    [ Szerkesztve ]

    solfilo

Új hozzászólás Aktív témák