Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • kocsiska15

    tag

    válasz Semin #103278 üzenetére

    lőttem pár új képet, hátha ezek jobban visszaadják a leírásommal együtt (fényerőt is lejjebb húztam)

    sorozatképek egy darabja (így nem világosította ki annyira utólag a képet a teló): [kép]
    itt pedig távolabbról fényképeztem (~180 cm), kb. egy szintben a monitorral
    3200 ISO: [kép]
    1600 ISO: [kép]

    Szerintem valóság a szemnek valahol az utóbbi 2 kép között van.

    Legfeltűnőbb az a alsó-középen lévő kisebb "fény", az látszik a képeken is leginkább, és élőben is. Érdekesség, hogy ha nagyon alsó szögből nézem a monitort akkor sokkal jobban látszik. Az igazsághoz tartozik még, hogy ha a full sötét képernyőn konkrétan odanézek (és ugye most már odanézek :D) csak akkor tűnik fel, és a többi is csak ha hosszabb ideig bámulom.
    + egy nálam is laikusabb személynek semmi nem tűnt fel elsőre, csak miután kétszer rámutattam egy részre
    Ja, ezen leginkább játszani fogok, illetve videókat nézni esetleg, de filmezni nem! (arra marad a 720p-s régebbi plazma)

    Ezek akapján mit gondoltok? (esetleg figyelembe véve az itt #103291 leírt problémáimat is ) Vészes, nem vészes? Megéri egyáltalán nekem nyüglődni ezzel? - mint írtam kedden lejár a 14 nap.Vagy ti cserélnétek? (lehet olyat egyáltalán..? :F ) Vagy írjak nekik csatolt képekkel és kérdezzek rá mi a teendő?
    (eredeti kommentem: #103275 )
    Tényleg bármilyen segítség/tipp/tapasztalat jól jönne bárkitől.. Köszi!

Új hozzászólás Aktív témák