Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • rene85

    aktív tag

    Sziasztok,

    Fotózással kezdtem komolyabban foglalkozni és a monitorcsere aktuális egyébként is már egy ideje. 32"-os monitorokat nézek. Amilyen kombináció nem érhető el (vagy csak ritka, mint a fehér holló pl MSI 321CURV) ami
    - 32"-os
    - 4k - néha játszom és fullhd-ről való upscaling így nem lesz ocsmány, a gépem fullhd-nál nagyobb felbontást már nem tud kezelni játékokban
    - van rajta usb aljzat billentyűzetnek és egérnek. Laptopot is használok néha, így egyszerűbb csak a monitort összekötni az új inputtal, mint átdugdosni a billentyűzetet és az egeret is - remélem hogy ez tényleg így működik
    - ívelt
    - sRGB 100%-os lefedettséget ad

    Én 150k körül megállnék, de ha van értelmes alternatíva, akkor hajlandó vagyok felfelé menni. Az ívelt monitor igazából csak az én mániám, imádom hogy jól néz ki, szerkesztettem már fotót ilyenen, engem nem zavar, játékban viszont el tudom képzelni hogy jobb élmény - de ezt engedem el legkönnyebben. Ha valaki azt mondja, hogy "a professzionális felhasználásra csak eizo és tsai jöhetnek szóba" meg "muszáj nem csak sRGB-t, hanem adobe RGB-t teljesen lefedő monitort venni" azt én elhiszem, csak engem ezek nem érdekelnek :)

    Tud valaki segíteni?

Új hozzászólás Aktív témák