Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Tsebacsi

    nagyúr

    válasz tixem #99965 üzenetére

    Itt most azokra gondoltam, akiknek az autója simán bírná a 130-at, nem szegény szamarát meg titeket akartalak bántani :N
    Én stabil 135-140 körülre álltam be régen, az tök jó volt, mert a sok lassabb jármű mellett már rendesen el lehet húzni, de még nem birizgálja a jard bajszát a sebesség sem. A merci ilyenkor 6 litert fogyaszt, a civic sajna többet, de hát a rövid hatodik az rövid hatodik... Amúgy az a plusz 5-15 perc néha aranyat ér, ha pont átlépsz egy balesetet, vagy megúszol egy hosszú vasúti pirosat, esetleg még napfényben leérsz valahova és nem sötétben kell ismeretlen helyen bóklásznod. Persze ezek csak kiragadott példák, néha én is szívesen autózok lassan, de ez újra csak akkor következik be, ha meglesz a BMW :B A nem-ráérés meg nálam munkahelyi ártalom, mivel napi szinten járom a várost oda-vissza, minél hamarabb haza-munkába akarok érni, és nem feleslegesen ülni a kocsiban :N
    Szóval szerintem az autópálya a "nagy" sebességgel való autózásra való, és persze én is megyek nagyritkán 160-at, de csak ott ahol lehet, ahol nincs sok autó vagy nem fog tutira kijönni elém valaki óvatlanságból. Sajnos sok vezető tol, jobbról előz, középen megy a 3 sávnál, mert tudatlan, buta, stb. Ezekkel nem lehet mit csinálni, csak ha több rendőr lenne a pályán és-vagy rendesen be lenne kamerázva és ezeket "is" figyelnék.
    És ezek nem csak nagy autós hóbortok, van itt audi-merci-bmw mellett opeles, vw, citroen picasso!!! (wtf gyerekkel???) stb. sőt smart is :DDD (Ezek szerint abban 100 fölöt jön meg valami, talán a meleg hugy a lábán :P)

    Minél Több Embert Ismerek, Annál Jobban Szeretem A Cicáimat!

Új hozzászólás Aktív témák