Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • jozefgucci1

    addikt

    válasz runner 125 #85103 üzenetére

    Én alapból márkahű akartam lenni ,de az asszony nagyon beleszerelmesedett a SUV-ba főleg a Nissan Qashqai-ba . Mivel pedig főleg ő jár vele így "engedtem neki" ,de ő is látta , hogy egyenlőre nem találtunk nekünk megfelelőt és így visszakanyarodtunk a Toyotához . Neki fontos az évjárat nem ám egy "öreg" kocsival fog melóba menni ! Hát itt tartok most :)
    Részemről várnék vagy ,megvenném a lentebb linkelt példányt mert ritka az ilyen felszerelt kocsi . A pánzt félretettem rá és a mostani Toyota még megvan így annyira nem szorít az idő .

    Közben érdeklődtem a Toyota 2.0D4-D motorjáról amit NedDoki linkelt oldalt és ott a szervízvezető ajánlotta a motort . Azt mondta a 2.2 D-cat-et semmi képen ne ,de ezt ha valóban valós a kilóméter akkor ezt nyugodt szívvel . Bár azt hozzá tette , hogy egy 1.8 benzinnel járnék a legjobban , mert itt bizony nem árt félretenni 200K-t az esetleges későbbi javításokra . Szóval kössz az infót .

    [ Szerkesztve ]

    Origin :jozefgucci1980 , Cod =játszótéri mászóka színekkel operáló, vérpistikebőszítő játékmenet...

Új hozzászólás Aktív témák