Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • DeFranco

    nagyúr

    válasz Typhoon47 #62874 üzenetére

    Boosterrel az a baj, hogy azt mindig nem fogom magamnál hordani, és ha nem otthon szarik rám az akksi, akkor ott vagyok, hogy ha akarom sem tudom bikáztatni. Plusz azért egy booster ahogy néztem majdnem egy akksi ára, azzal előrébb nem vagyok. Ha veszek egy rendes akkut, akkor a bikakábel meg a booster is felejtős 3-4 évre, tehát eléggé halott beruházás lenne, lévén összesen használnám egyszer, aztán úgy is vennék új akkut.

    Nem éri meg. Lehet elegáns, de nincs annyi haszna amennyibe kerül.

    @MunezXBK @giigz: naja, én is ettől tartok, hogy az akkor kapásból térdel, és mivel jellemzően hétvégén használjuk az autót, az lenne akkor 3-4 bikázás egy családi körtúra során

    @!Overdose!: két lehetőség van, ha mégis megoldható a 190-es akkor tudom hova forduljak, ha az nem, akkor gyári 58AH-s motorcraft lesz szerintem. Nem is mindegy, hogy milyet veszek, mert a focusba kalcium-plusos vagy ezüst kalciumos kell. Bruttó 20k, és akkor van számla meg gari...

    szerk: meg hát persze, hogy egyáltalán szükséges-e... lehet még lehúzna 2 évet, senki nem tudta megmondani, hogy most akkor mi van...

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák