Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • SzlobiG

    félisten

    Hosszas keresgélés után végül C4-ből találtam olyat ami megfelelt az elvárásaimnak. Sok fókát megnéztünk, de valamibe mindig sikerült belekötni, vagy elvitték az orrunk elől.

    Ez egy 2014-es 1.6 Hdi 92 lovas verzió, szóval a 307 után maradtunk ezen a vonalon. Attól függetlenül, hogy csak 6 éves itt ott már van rozsda pötty rajta lévén osztrákiából vagyon, de elenyésző. 183e km-el hoztuk el amit én úgy gondolok, hogy valós. Vázszám alapján nem találtam semmit, a szervizkönyv is ezt tükrözi meg diaggal ránéztem a DPF futásra is ennyit ír, ha még sem akkor profik tekerték, de igazából nem is érdekel, mert belül nagyon patika az állapota leginkább ez volt a meggyőző. Kívül vannak rajta parkolási sérülések, de lesz majd ezen több is... :D

    Tegnap cseréltem rajta az összes szűrőt, mindenhol gyárit vettem ki szóval szakszervizes volt. Amit még cserélni kell rajta az első fék szett ugyanis szépen ráz a kormány hullámos a tárcsa, érdekes módon simán átment műszakin így. :U

    Meg is volt vele tegnap az első út balatonra, haza felé jókora araszolgatással 4.4-es fogyit mutatott mire hazaértünk szóval elégedettek vagyunk, reméljük jó vásár volt. 1.4+átírásba fájt.


Új hozzászólás Aktív témák