Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • tipuka

    addikt

    válasz tipuka #184116 üzenetére

    Sziasztok újra! :)

    Néztem a Toyota Priust, ami nagyon tetszett, csomó mindent utána olvastam stb. De személyes megtekintéskor (P3 sok extrás), hogy beültem a lábaim annyira nem fértek el kényelmesen, pedig hatalmas a beltere egyébként. :) - kicsit beljebb kell húzni a lábaim, hogy véletlen se érjen a pedálhoz, mert ugye a kezemmel fékezek és adok gázt, és így már nem kényelmes, sajnos nálam ez ilyen -
    Amit próbáltam még:
    A' osztályos Merciben pont jó még, nem is ülök mélyen, jól kilátok, elférnek a nagy patáim.
    Kicsit az keretemtől elrugaszkodva beültem egy sok extrás Lexus 400h hibridbe a P3 után, ha már a kereskedésben volt ilyen is, hát nagyon bejött az autó, bár kívülről nem egy nagy szám számomra, belül nagyon-nagyon bejön és nagyon kényelmesen elférek benne, meg jobban körbe látok az autóban is, ha mondjuk tolatni szeretnék be valahova, mint a Priusban.
    Még a Jazz -t 2 hét múlva meg tudom sasolni elméletileg, meg holnap körbemegyek a környékben ismiknél, hogy férek bele egy Ford Focusba vagy WV Polo-ba, bár én a sok kis táv miatt eléggé hibridet szeretnék. :)

Új hozzászólás Aktív témák