Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • roberto211

    őstag

    válasz Vesztor87 #134729 üzenetére

    Én azt mondom ülj be mind a kettőbe azaz Ignis meg fusionbe is ,hajtsd meg kicsit h érezd milyen a menetdinamikaja es ezután azt válaszd amelyik bejön jobban.

    En sokat ültem fusionbe mivel taxisnak fusionje van de egy fordtol nem azt vártam mint amit abba észleltem.

    Ugyanaz a kopogós műanyag mint ignisbe de cserébe itt be is rezonál mint az állat alacsony fordulaton mint valami régi ikarusban. Üléstér nekem kicsi volt ,ajtó nyomta a karomat annyira össze van "szukitve" az a kocsi en 2m 2cm vagyok meg szeles is. Szerintem max 180-190 centiig jó lehet. De menetkomfortra meg belső tér anyaghasznalatra itt se várj csodát.

    Ha a megbízhatóságra,költséghatékonyságra mész akkor ignis. De mondom amelyik tetszik.
    Chevrot mar csak azért se vennék mert Magyarországon mar nem is gyártják ugye. Oké h van szerviz háttér meg mit tudom en de akkor se. De ez en vagyok.

    Ha magasabb üléspozíció a lényeg en megnéznék pár egyterűt is.

    Ebből a chevro 1.6 acc videobol meg sokminden nem derül ki. Ugyanúgy elvérzik 110-150gyorsitasnal mint bármelyik szívó kivéve ugye 1.6 Vti a bűvös szívó csoda :D Ha ez a cél h most mennyire gyorsul 110rol akkor vegyél egy turbó dízelt aztán nem lesz probléma. Próbáld ki es úgy dönts ;)

    Range Rober Evoque///iPhone 12 Pro max

Új hozzászólás Aktív témák