Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Buci21

    addikt

    Üdv :D A nyárra első saját autó vásárlását tervezem. Tokkal-vonóval fél misi a keret... Átléphető, de afelett minden fillérrel, mintha a fogam húznák. Hosszú utakra lenne, fenntarthatóság és fogyasztás a két központi elem, szóval gyanúsan dízel. Beltér nem érdekel, az extrák szintúgy nem, csak menjen. Ahogy nézelődtem a volvo kocka v70-esei tűnnek jó választásnak. (2.5 Audi TDI, az 5 hengeres hajómotor). Az automatákról sok szart hallottam, pedig vonzó a dolog autópályára... Sry az idióta igények miatt, elég hülyeség első autónak angliába járóst venni friss jogsival, de a szükség nagy úr, majd belekopom a 3 napos maratoni vezetésekbe. Másik naggggyon elvetemült ötletem egy gyerekkori szerelem: mazda xedos 6, 2.0 v6... Lőjetek le pls, vagy mondjatok valami okosat :R

    ps: bocsássatok meg fiatal, álmodozó fejemnek... Kicsit érzem, bilibe lóg a kezem, de talán kompromisszumokkal mrgoldható a dolog... Ha nem, akkor máshogy kell megoldanom az életem... (Történetesen nagyon nem bírom a repülést, de kint járok egyetemre)

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák