-
50 - 1
13658 - 12001 12000 - 10001 10000 - 8001 8000 - 6001 6000 - 4001 4000 - 2001 2000 - 1901 1900 - 1801 1800 - 1701 1700 - 1601 1600 - 1501 1500 - 1401 1400 - 1301 1300 - 1201 1200 - 1101 1100 - 1001 1000 - 901 900 - 801 800 - 701 700 - 601 600 - 501 500 - 401 400 - 301 300 - 201 200 - 101 100 - 1 50 - 1
-
Fórumok
PROHARDVER! - hardver fórumok
Notebookok TV & Audió Digitális fényképezés Alaplapok, chipsetek, memóriák Processzorok, tuning Hűtés, házak, tápok, modding Videokártyák Monitorok Adattárolás Multimédia, életmód, 3D nyomtatás Nyomtatók, szkennerek Tabletek, E-bookok PC, mini PC, barebone, szerver Beviteli eszközök Egyéb hardverek PROHARDVER! BlogokMobilarena - mobil fórumok
Okostelefonok Mobiltelefonok Okosórák Autó+mobil Üzlet és Szolgáltatások Mobilalkalmazások Tartozékok, egyebek Mobilarena blogokIT café - infotech fórumok
Infotech Hálózat, szolgáltatók OS, alkalmazások SzoftverfejlesztésGAMEPOD - játék fórumok
PC játékok Konzol játékok MobiljátékokLOGOUT - lépj ki, lépj be!
LOGOUT reakciók Monologoszféra FototrendFÁRADT GŐZ - közösségi tér szinte bármiről
Tudomány, oktatás Sport, életmód, utazás, egészség Kultúra, művészet, média Gazdaság, jog Technika, hobbi, otthon Társadalom, közélet Egyéb Lokál PROHARDVER! interaktív
Új hozzászólás Aktív témák
-
crab
senior tag
Véletlenül találtam ide
Jelzem, nyugodtan írhattál volna egy mailt, hogy segítségre van szükséged, de sebaj. Az a baj, hogy nem zártad le a style elemet:
...
<style type=''text/css''>
.smiley {cursor: hand}
</style>
<script language=''Javascript''>
function Clipboard(a) {
...
A kiemelt sor hiányzik.
Minden jót!Csak ha lezárom a style-t, akkor a lentebbi parancsokat nem hajtja végre.

Asszem ehez újra kellene szerkesztenem az egészet, esteleg nem lehet újra megnyítni a stílus elemet hogy a többi részt is végrehajtsa?
[Szerkesztve] -
crab
senior tag
Véletlenül találtam ide
Jelzem, nyugodtan írhattál volna egy mailt, hogy segítségre van szükséged, de sebaj. Az a baj, hogy nem zártad le a style elemet:
...
<style type=''text/css''>
.smiley {cursor: hand}
</style>
<script language=''Javascript''>
function Clipboard(a) {
...
A kiemelt sor hiányzik.
Minden jót!Hát köszönöm szépen, nem akartalak zavarni ilyenekkel, most kipróbálom!
mégegyszer köszi!
#48 ez már a sokadik kétségbeesett próbálkozás eredménye!
[Szerkesztve] -
KovacsUr
addikt
Véletlenül találtam ide
Jelzem, nyugodtan írhattál volna egy mailt, hogy segítségre van szükséged, de sebaj. Az a baj, hogy nem zártad le a style elemet:
...
<style type=''text/css''>
.smiley {cursor: hand}
</style>
<script language=''Javascript''>
function Clipboard(a) {
...
A kiemelt sor hiányzik.
Minden jót!Hopp, illetve ennél kicsit durvább a helyzet, most nézem... a style elem közepére illesztetted be a script elemet. Ez NEM jó ötlet. <script>-től </script>-ig vágd ki a részt, és tedd ki a <style type=''text/css''> sor elé.
-
KovacsUr
addikt
Nem az a régi, az új(ha működne): http://www.tar.hu/crab/index_new
Egyébként tényleg durva az oldal, az Operát 10 sec után megfektette!
Az explorer tűrte, asszem be is szüntetem az enyémet. Ezzel az oldallal nem konkurálhatok.
Véletlenül találtam ide
Jelzem, nyugodtan írhattál volna egy mailt, hogy segítségre van szükséged, de sebaj. Az a baj, hogy nem zártad le a style elemet:
...
<style type=''text/css''>
.smiley {cursor: hand}
</style>
<script language=''Javascript''>
function Clipboard(a) {
...
A kiemelt sor hiányzik.
Minden jót! -
Zed
tag
Nevezzük ki a placcot hivatalos PH! dühöngőnek.


-
nap
addikt
Én nem utálom, meg amúgy is erről a fáról csak úgy árad a szeretet

Pedig oda tokeletes illusztracio lenne...

-
jojojo
senior tag
Miért bántod az ártatlan varázslókat te sárkány?

Mert sárkányfű árusnak néztem

-
Alvin_ti4200
félisten
-
Alvin_ti4200
félisten
-
nap
addikt
Próba Karácsony

Ezt inkabb az utalom a karacsonyt rovatba kellett volna betenned....

-
Alvin_ti4200
félisten
Próba Karácsony

-
Polesz
addikt


[Szerkesztve] -
crab
senior tag
nekem működik az ujon is, de lehet azóta megjavítottad

smiley tár kissé durvábban
http://www.gerisoft.hu/smiley.phpNem az a régi, az új(ha működne): http://www.tar.hu/crab/index_new
Egyébként tényleg durva az oldal, az Operát 10 sec után megfektette!
Az explorer tűrte, asszem be is szüntetem az enyémet. Ezzel az oldallal nem konkurálhatok.
-
_Gudella
senior tag
-
Bazsesz
őstag
-PROBA kezdete-
Erősen valószínűsítem, hogy a szakács volt a tettes!
-PROBA vége- -
biker
nagyúr
Kellene egy kis segítség!
Van ugyebár nekem egy szmálylis oldalam, amit most elkezdtem felújítani!
A problémám: a javascript nem hajtja végre az Url másolását a clipboard-ra.
A régi oldalon ez működik, az újon nem. Volt egy pár tippem, de nem jöttek be.
Régi oldal: http://www.tar.hu/crab/index_old
Új oldal: http://www.tar.hu/crab
Minden segítséget szívesen fogadok!
nekem működik az ujon is, de lehet azóta megjavítottad

smiley tár kissé durvábban
http://www.gerisoft.hu/smiley.php -
Matr x
aktív tag
Naakkor én is próba

-
crab
senior tag
Kellene egy kis segítség!
Van ugyebár nekem egy szmálylis oldalam, amit most elkezdtem felújítani!
A problémám: a javascript nem hajtja végre az Url másolását a clipboard-ra.
A régi oldalon ez működik, az újon nem. Volt egy pár tippem, de nem jöttek be.
Régi oldal: http://www.tar.hu/crab/index_old
Új oldal: http://www.tar.hu/crab
Minden segítséget szívesen fogadok!
-
mormota
senior tag
-
twollah
nagyúr
-
[amne]
senior tag
-
Almos
aktív tag
akkor inkabb ide pakolom a szemetet, mint mas forumokba:
http://prohardver.hu
na fog ez mukodni?
[Szerkesztve]
[Szerkesztve] -
Panther
HÁZIGAZDA
-
launcser
senior tag
-
[amne]
senior tag
Ja pont szólni akartam hogy azért Egon nem kéne így leszólni valakit egy 'proba' üzenet miatt, aztán láttam hogy hiányzik vagy 10 hozzászólás
amúgy mi volt? 
-
launcser
senior tag
hu ez a sok moderálás

néha tevékenykednek házigarázdák
csak olyan jól összejön
proba
utána egon beszól: ember ezt fejezd abba
aki most olvassa el már nem tudja mi volt
-
venember
tag
-
Hory
aktív tag
Fene ezekbe a vacak bongeszokbe, nem lehet mar olyan egyszeruen atverni oket

-
Flashcash
Közösségépítő

végülis mindent ki kell próbálni 1szer -
Don Vittorio
őstag
Atakarítttó nőő, atakarítttó nőő... :-)))
-
Egon
nagyúr
-
konvergal
csendes tag
proba
Új hozzászólás Aktív témák
-
50 - 1
13658 - 12001 12000 - 10001 10000 - 8001 8000 - 6001 6000 - 4001 4000 - 2001 2000 - 1901 1900 - 1801 1800 - 1701 1700 - 1601 1600 - 1501 1500 - 1401 1400 - 1301 1300 - 1201 1200 - 1101 1100 - 1001 1000 - 901 900 - 801 800 - 701 700 - 601 600 - 501 500 - 401 400 - 301 300 - 201 200 - 101 100 - 1 50 - 1
-
Fórumok
PROHARDVER! - hardver fórumok
Notebookok TV & Audió Digitális fényképezés Alaplapok, chipsetek, memóriák Processzorok, tuning Hűtés, házak, tápok, modding Videokártyák Monitorok Adattárolás Multimédia, életmód, 3D nyomtatás Nyomtatók, szkennerek Tabletek, E-bookok PC, mini PC, barebone, szerver Beviteli eszközök Egyéb hardverek PROHARDVER! BlogokMobilarena - mobil fórumok
Okostelefonok Mobiltelefonok Okosórák Autó+mobil Üzlet és Szolgáltatások Mobilalkalmazások Tartozékok, egyebek Mobilarena blogokIT café - infotech fórumok
Infotech Hálózat, szolgáltatók OS, alkalmazások SzoftverfejlesztésGAMEPOD - játék fórumok
PC játékok Konzol játékok MobiljátékokLOGOUT - lépj ki, lépj be!
LOGOUT reakciók Monologoszféra FototrendFÁRADT GŐZ - közösségi tér szinte bármiről
Tudomány, oktatás Sport, életmód, utazás, egészség Kultúra, művészet, média Gazdaság, jog Technika, hobbi, otthon Társadalom, közélet Egyéb Lokál PROHARDVER! interaktív
- BestBuy topik
- Metal topik
- Motoros topic
- Balu77: MS365 home family (6usr) kalandok, miért nem ér semmit az 5 csillagos értékelés
- Milyen légkondit a lakásba?
- AliExpress tapasztalatok
- Mesterséges intelligencia topik
- Apple Watch
- Bittorrent topik
- Samsung Galaxy Felhasználók OFF topicja
- További aktív témák...
- ELADÓ: AMD Ryzen 5 3600X 6mag/12szál AM4 processzor ajándék pasztával (+gari/számlás)
- ELADÓ: 16GB (2x8GB) HYPERX Fury 3200MHz DDR4 memória /gyári dual-kit/ (+gari/számlás)
- PowerColor RX 6700 XT 12GB GDDR6 Hellhound Eladó!
- Synology DiskStation DS1019+ NAS // + 5x 4TB HGST Deskstar SATA3 lemez
- OHH! Dell Precision 7560 Tervező Vágó Laptop -70% 15,6" i7-11850H 32/512 NVIDIA T1200 4GB FHD
- Új állapotban! Lenovo ThinkPad T14 Gen 3 i5-1245/16gb ram/256 ssd FHD+ garancia
- 2GB DDR3 notebook RAM
- Corsair DOMINATOR PLATINUM RGB 64GB (2x32GB) DDR5 5200MHz CMT64GX5M2B5200C40
- ÚJ iPhone 17 256 GB MIST BLUE- www.stylebolt.hu - Apple eszközök - ÁFÁ-s + 3 ÉV GARANCIA
- MacBook Pro 14" 2021, 10/16 mag M1 pro, 1 TB SSD 27% ÁFÁS - Garancia - 0427AB
Állásajánlatok
Cég: CAMERA-PRO Hungary Kft.
Város: Budapest
Cég: aiMotive Kft.
Város: Budapest
Jelzem, nyugodtan írhattál volna egy mailt, hogy segítségre van szükséged, de sebaj. Az a baj, hogy nem zártad le a style elemet:










