Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Lacy6

    senior tag

    válasz w333 #125509 üzenetére

    Pont ilyen Accordja van nagybáttyámnak.
    Egyszer vezettem, de nagyon lomhának éreztem, pedig szintén 150 Le dízeles autóm van.
    Ő is folyamatosan panaszkodott, hogy egyrészt nem megy úgy ahogy elvárja az ember, másrészt 2000 fordulat alatt halott a motor. Lehet, hogy az is baj volt neki, hogy az én autóm kb 300 kg-al könnyebb így érthetően jobban megy és miután visszaült csalódott volt. Volt neki vmi elektronika problémája, hogy csak az újraindítás után tűnt el és eléggé zavarta. Rengeteg helyre elvitte, de állítása szerint sok helyen nem értenek hozzá. Valószínűleg a részecskeszűrővel szívott. Múlt hónapba kiszereltette belőle meg csináltak neki egy motor optimalizálást 300+ ezer Ft-ért és azóta nem panaszkodik, hogy lenne baja. Mondjuk oda is kétszer vitte vissza, mert egyszer megcsinálták, hogy alsóbb fordulattartományba is legyen élet a motorba, másodjára meg csak elmagyarázták neki, hogy valószínűleg a részecskeszűrő kiszerelése miatt lett kicsit csörömpölős hangja, ami majd idővel elmúlik :)

    Én vagyok Isten büntetése. Ha nem követtetek volna el nagy bűnöket, Isten nem küldött volna engem büntetésként rátok!

Új hozzászólás Aktív témák