Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • roberto211

    őstag

    válasz AMD Power #111125 üzenetére

    Mert golfot venni (300-400ert Max 3as golfot kapsz) az aztán ésszerűbb mint egy 20+ eves Merci :D
    Mondjuk golf helyett akkor mar inkabb fastra.

    Amúgy noverem exenek faterjanak 24 eves mercije volt.(mellette meg stift) Tudod mi baja volt ? Az,hogy semmi :D egyszerű dízel hely az brutális benne kenyelmes es meg fenntartani se drága sztem. Ilyet vennék. 20+ eves audit mar nem. Es volt/van benne 490e km ha jol emlékszem.

    Amúgy F astra több mint egy "labtoros" F astra :D ezt előbb kitárgyaltuk fórumtagokkal.

    Tudod melyik régi kocsiban nem lett semmi bajom mikor 70el beleszaladtunk egy előttünk satuzo uj meganeba ? Egy 2000es evj. Scenicben. 70el belement fater, autón 380e Ft os kar saját zsebből mert ugye "köv.táv" es kiszálltam terdemen egy piros folttal ez is azert mert hátul a reggelizőtálcába ütődött,hogy miert nem tudtak feljebb rakni. Mutert meg megrantotta az öv.

    Na itt egy F astraban ,swiftben, b corsaban vagy halál vagy valami komoly sérülés ami maradandó.
    Mielőtt azt állítanánk h F astraban ilyennel is csak lábad tort volna el.

    Mielőtt kérdeznéd igen tisztába vagyok vele h lehet a swiftbol nem szálltam volna ki kezembe ásványvizzel.

    ;) :R

    Range Rober Evoque///iPhone 12 Pro max

Új hozzászólás Aktív témák