Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Declare

    őstag

    válasz lenox #104730 üzenetére

    Utolso :) nem akarom szetoffolni, de lehet nem vilagos a szitu.

    Gyors savban haladok, tempomat 110 (100 sebessegkorlat). Barom mögöttem 1 cm-re. Külsö savban elfogynak az autok, akiket elöztem/tünk. Utolso kocsi utan huzodnek ki a külsöbe, had menjen nyilvan. Index, belenezek jobb tükörbe, barom a holtterben, nem latom, mert közben ö nagygazzal bevagott mar a külsöbe, hogy jobbrol megelözzön. Huzodok ki es akkor dudalva elrantja a leallo savba, en a felezöröl kb visszarantom a belsöbe. Barom lealloban nagygazzal tovabbmegy es visszahuzza rendesen a külsö saba a kocsit a leallobol, ahol elment ugye vegül mellettem. En erre ujra index jobbra, tükör, kimegyek a külsöbe, majd villogatok neki, hogy barom. Erre ö elkezd fekezni. Elötte senki. Picit en is fekezek reflexböl, majd közeledek tovabb hozza mert ö is egyre jobban fekez (itt mar erösen fekezek en is). Errevillogatok mert leesik hogy szopatasbol fekez index ki balra, senki nincs ott, kimegyek es felgyorsitok padlogazzal 110 re, tempomt, visszaindex külsösavba, mert ö közben ugye egeszen lelassult. Ezt követöen ö ujra gyorsit es kielöz a gyorssavban sokkal gyorsabban es eltünik a ködben.

    Na de ennyi, több hszem nincs ez ügyben, nem erzem magam se hibasnak, se megmutatni nem akartam neki semmit, se semmit.

    Viszont az erdekel tovabbra is, ha van egy kameram a kocsiba es ezt elküldöm a rendörsegnek elöveszik a barmot? Bizonyiteknak szamit? Közuti veszelyeztes siman a fekezes + szabalytalan elözes jobbrol autopalyan + 0 követesi tavolsag.....nagyon jot tett volna a lelkemnek ha kap egy vaskos euro csekket.... :(((

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák