Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Hani

    aktív tag

    Uraim,

    a szent grált keresem: megfizethető, jó minőségű és halk tápot. Újonnan, garanciával.
    Szín, modularitás, ilyesmi másodlagos.

    A "Milyen asztali gépet vegyek?" topicban membrandj úr a következőket ajánlotta:
    "fsp raider 550, xfx 550, seasonic m12 520W EVO"

    Ezek jónak tűnnek, de nem annyira az az árkategória, amire eredetileg gondoltam - szeretnék valahol 15-16K (esetleg 17K) környékén megállni, ha van rá mód.

    A gép, amihez kellene majd, semmi különösebb extra: MSI B150m Mortar lap, benne egy i5 5500, Samsung 840-es SSD, 1 TB WD green HDD, ODD, 8GB DDR-4, pár venti. Később kerülne majd bele egy RX 480 körüli videokártya, ha elrendeződik kicsit a piac. A ház egyelőre kérdéses, talán CM300, talán Zalman Z3 Plus, talán egy kiöregedett szerverház.

    A napokban egy másik gépet is összeraktam (jóapámnak, DR|FTK|NG tanácsa alapján), abba egy Hexa+ 400 került. Ez jóapámnak még elég halk, de nekem már nem az - valami hasonló teljesítményű, de halkabb és cicergésmentes tápra lenne szükségem.

    Esetleg egy Be Quiet! Pure Power L8 400W -os jószágot le tudok akasztani 17K környékén, de nem tudom, hogy érdemes-e, illetve hogy mi akad ebben az árkategóriában, ami érdekes lehet.

    Köszönöm:

    /Hani

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák