Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Technoman

    őstag

    3 kör, szintén Media Markt (most az Árkád) Azért ma sem fogok hülyén meghalni :)
    Végre egy LG promotert találtam, szóval ma megkaptam a Választ (ármint hogy mi a különbség a 670 és a 700 as sorozat között mert van az egyik -nehéz kitalálni, hogy melyikbe- 100Hz, a másik pedig valós 200Hz-es panellal van szerelve. A srác megjegyezte, hogy ez filmnézésbe nem nagyon játszik szerepet, inkább konzolon lehet észrevenni. Aki (főleg 4K-sok) a jövő évi Mo.-n megjelenő Netflixet várja jó hír, hogy az új FW-be ezt is beletették.
    A legfontosabb a Fekete Péntekkel kapcsolatban kiszedtem a gyerekből a kedvezmény mértékét.......

    .... ne szaladjatok pénteken annyira az MM-be, mert csak 10%-os lesz az LG TV-kre az akció :O
    (azaz az én általam nagyon szimpinek tartott 42LB671 jelenlegi ára 170.000.- + - 10%, az annyi mint 153.000.- ennél azért vannak a neten jobb árak is)
    Persze tudni kell, hogy minden Media Markt más céghez tartozik (ha valaki még nem tudta volna), tehát lehet, hogy a bivajbasznádi Munkás ÁFÉSZ által működtetett MM-nél ez a % több vagy kevesebb lesz pénteken.

Új hozzászólás Aktív témák