Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • dellfanboy

    őstag

    válasz Vision #22830 üzenetére

    en az ingatlanosnak akkor fizettem volna ha ertekesiti az altalam megjelolt min ar felett. ez nem sikerult, ugy, hogy most az ingatlan.com szerint a m2 ara az full kozep...
    nem sajnalom a 15 ezret HA tenyleg ezen mulna az ertekesites de elsiklottam a afelet, hogy alaprajzot lehet ingyen feltenni. elesitettem igy a hirdetest + egy eleg reszletes tecnikai leirassal, hogy milyen es meglatjuk tegnap ota 3x csorgott a telom, elvileg szombaton jon 1 csalad megnezni. meglatjuk.

    #22829 en is felek, vagyis ugy gondolom az emberek nagytobbsege tobbet kattint egy fotos hirdetesre mint 1 nem fotos hirdetesre... ettol fuggetlenul kontakt eseten emailbe tudok kuldeni, szoval meglatjuk lesznek-e olyan userek akik eljutan az uzenetkuldes/hivasig
    #22826, koszi, az alaprajz ingyenesseg felett elsiklottam
    #22827, iden janurbe lett meg a dontes, hogy eladom, azota 1 embernek mutatta meg az ingatlanos...haat nemtom, ertem en haboru, de lassan2 nap alatt tobb kontaktom volt mint neki, aki elvileg foallasba ezt csinalja

    bar mondjuk nem is baj, hogy nem rakok ki fotot, mert utca alapjan is siman be lehet azonositani, azt a szituaciot meg elkerulnem, foto alapjan vki kinyomozza hol van, es akkor essen be valaki megnezni amikor en epp hazajottam/elmegyek/pihennek

    [ Szerkesztve ]

    eladó dolgok:mondd az árát és vidd http://hardverapro.hu/tag/dellfanboy#aprohirdetesei

Új hozzászólás Aktív témák