Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • trialboj

    őstag

    Lenne pár kérdésem, és gondoltam vegyítem, hogy ne húzódjon el nagyon. Fontossági sorrend szerint rendeztem.

    Avid féktárcsán új avid fél-metál fékpofa rettenetesen nyiszog, és erősebb terhelésnél kicsit érzem ahogy a tárcsán a lyukak karmolják a fékpofát.
    Ez most a gyatra minoségű fékpofa miatt van? 1500 Ft volt, jól fog, csak olyan hangra és érzésre is, mintha két fém darab érne össze.

    A legnagyobb tányéron le van törve 2 fog, a többi egész jó állapotban van. Nemsokára láncot kell cseréljek, ezt a tányért is kötelezően cserélni kell majd? Jelenleg nem zajol, v rakoncátlankodik ha felváltok rá.

    A váz mozgó pontjait összekötő csapágyak v micsodák, mennyire szervízigényesek. Félek hogy ha szétszedem, kiderül hogy valami gond van és nem tudom majd összerakni. Ha nicsn baja jobb nem piszkálni?

    Köszönetképp itt egy spórolási tipp, ha lötyögni kezdett a fékkar(és nincs pénzed $20+ ért javíttatni) Egy vékony gumírozott szalag kb 100Ft, méretre vágod összekötöd, és a fékkar tövébe tolod, észre sem veheto, és azóta mintha új lenne, a már igen megviselt fékkar.
    001 002

    "Do not go where the path may lead, go instead where there is no path and leave a trail." // Ralph Waldo Emerson //

Új hozzászólás Aktív témák