Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • válasz PROTRON #77311 üzenetére

    Értem. Itt tömör falvezetékről van szó, az is érintett ebbe a mizériába? A sodrottakkal én is szopok amikor építek valamit, olyankor dupla annyit blankolok mint kellene aztán valamennyit visszahajtok és úgy préselek rá.

    A feszültségesés ezek szerint már túlságosan nagy, (6%) de végül is 230voltra esik, az meg pont a jó :DDD

    A probléma itt az lehet hogy ha később valamiért csak 230V van alapból és onnan esik le 215voltra...

    Ez egy viszonylag új rendszer, nem hiszem hogy sérült lenne valahol. Köpenyes a kábel és mivel műhelyen keresztül megy ami nem éppen túlfűtött, valszeg a gipszkarton mögött se kellemes az idő. Mivel fűtök ezért a környezeti hőmérséklet nem lehet több 20foknál a vezeték teljes hosszában. Egyedül az 1mm metszetű kerül 24-26fok környezetbe a felfűtés végére, de még oda is ×1 módosító tényező vonatkozik az alkalmazható áramerősség terén amit 14A körülire tippelek a táblázat többi paramétere nyomán.

    Ha nem javítok vele a feszültségesésen, ezt a kis szakaszt nem cserélem ki. Ha gebasz van már csak az olvad elsőnek és nem a vastagabb... gondolom én.

    IDEAZON Zboard MERC gaming billentyűzetet keresek.

Új hozzászólás Aktív témák