Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • SLYM

    veterán

    válasz DaveNo1 #29256 üzenetére

    1 tudod pontosan ugyan olyan stílusban írtam a postot, ahogy te is, nálam feltűnt neked a személyeskedés, de saját magadnál nem. jellemző...

    2 ezt is leírtam már, voltam legend és vesztettem el legendként rengeteg meccset és ameddig visszaesten rangban, arra dobtam még egy ezrest. annyi tapasztalatodnak már kell lennie a játékkal, hogy értsd ez mit jelent. ja és a hónap végén leírja top hány %-ban végeztél, nekem 0.25%-ot írt a múlt hónapban, a legend 3-4000 közötti rangomra (akkor ez 1.5 millió olyan játékos, aki ez EU szerveren legalább 1 ranked meccset lejátszott?)

    3 semmire, random becslés

    4 nekem forsen szórakoztató, direkt ezért a versenyt és nem pl forsent hoztam fel, szerintem nagyon unalmasak, de ez egyéni preferencia kérdése, az viszont nem nagyon, hogy ez is eléggé köthető magához a játékhoz

    5 sokszor leírtam már ide én is, hogy nekem pl a kaja csinálás, evés, stream nézés, facebookozás, TV-n meccs nézés, index cikkek olvasgatása, de még a munkám egyes részei is mennek HS közbe, ha nagyon akarom. nincs a háznak olyan pontja, ahol ne tudnék valamin játszani :D

    6 elméletileg végtelen, a gyakorlatban a HS-on belül 200 meccs-en kb 1 szint pontosság. nyilván attól függően mennyi edge-ed van a mezőnyön, pontosan kiszámolni emiatt ezt nem könnyű, de tippelni elég jól lehet tapasztalatból kifolyólag

    7 még annyira se veszem komolyan, hogy a pénzt költsek rá, viszont attól még ez után is reagálni fogok, az

    "Ebben a játékban bárki legend tud lenni aki nem agyhalott és van egy hónapban ideje játszani legalább 200-300 ranked meccset" by te

    aranyköpésekre

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák