Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Laca19 (a)

    aktív tag

    válasz idegen lény #30023 üzenetére

    Electrolux EWS1276CI

    +Nagyon halk (halkabb mint az LG DD rendszere)
    +Ha akarom bő vízzel mos
    +"50" fokos mosás (nem csak 40 vagy 60)
    Igazából, hogy miket tud arról nem írok, a használati útmutató letölthető...

    Ami nem tetszik:

    -Az első 5-6 mosástól a ruháknak nagyon "gépszaga" volt

    -Minden program közel 1 perc szivattyúzással kezdődik (minek?)

    -A gumis rész mosás után nehezen törölhető szárazra

    -"Öblítés+ centri" program: pl. 600, 800 fordulaton 14 perc. 1000, 1200-on 28 perc. Nem próbáltam így külön, de írhatnának valamit a használatiba h mi indokolja a dupla időtartamot az 1000-res centri a 800-hoz viszonyítva.

    -Sima alap "Pamut" 2 órás program: közel 30perc mosás elmegy a levegőbe. LG: magába eresztette a vizet, rögtön fűtötte-mosta (30 perc), majd 50 perc öblítés(teljes idő 80 perc). Ez az Electrolux bő 10 perc míg kiírja a valós mosási időt, majd 15 percig hideg vízben mos, és csak utána kezdi fűteni a vizet. Durván itt 30 perccel tovább tart ugyanaz a mosás, mint az LG-n, hisz az első 30 percben "nem csinál semmit"-ezalatt az LG meleg vízben kimosott.

    -Amikor a gép a vizet tölti be, egy rövid időre bekapcsol a szivattyú. Ezt írja is a használati útmutató. De nem értem a lényegét, hogy ez mi célt szolgál.

    -Néhány programnál nem folyamatos a szivattyú, hanem szakaszosan engedi le a vizet. Ezt sem értem mi célt szolgál, mit akartak ezzel elérni.

    Kb. ezek nem tetszenek, illetve nem értem a lényegüket.

    Ja az viszont még nagy pozitívum, hogy nem olyan kényes a centrije, mint az LG-nek. Az LG a tiszta pamut Diesel pulóverjaimmal sokszor kínlódott, ide-oda helyezgette, míg teljesen ki nem volt a töltet egyenlítve. Azoknak rendesen van súlya ha vizet kapnak. Volt hogy 10-15 percig is elszórakozott míg nekiállt centrifugázni. Ez az Electrolux nem olyan kényes, hamar nekiáll centrifugázni.

    [ Szerkesztve ]

    http://www.diesel.com

Új hozzászólás Aktív témák