Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • BBéci

    titán

    válasz nagylaci32 #63595 üzenetére

    "Külön kell választani a fő funkciót a kényelmi extráktól."
    Valóban, de semmiféle kényelmi extrát nem említettem.
    "Attól, hogy valami egyszerű és olcsó anyagokból készül, nem feltétlenül jelenti azt, hogy rossz."
    Valóban nem, én sem állítottam azt, hogy rosszak, de attól még, ha megtehetem, nem vagyok hajlandó pénzt adni olyasmiért, ami egyszerű és olcsó anyagból készült.
    Szerinted mit jelent, amit idéztél?
    "függetlenül a hűtési/működési képességüktől..."
    Segítek, ezt azt jelenti, hogy akár nagyon jók is lehetnek, de nem érdekel, ha kinézetre, tapintásra nem érik el azt a színvonalat, ami számomra megfelelő. Sharp hűtőszekrényem gyönyörű, szinte ipari műremek, a konyha dísze, ékköve. Alig várom, hogy kinyithassam valamelyik ajtaját a 4 közül és betegyek vagy kivegyek belőle valamit. Örömet okoz ránézni és használni. Ugyanezt várom el és tutira meg fogom kapni egy Miele mosógéptől.

    Amit a hangmérnök nyilatkozott, az úgy hülyeség, ahogy van!
    Egy valóban jó hifi készüléken nincsenek színes gombok és az utóbbi 20 évben a faberakás sem divat. Nálunk ez számít kiválónak: [link]. Hangminőségben a pro cuccok fényévekre vannak elmaradva ezektől.

    Helyesen: ugyanígy, ugyanúgy, ugyanilyen, ugyanolyan, ugyanez, ugyanaz, stb. Egyelőre, vagy egyenlőre? Takarítani vagy tisztítani? Nem mindegy!

Új hozzászólás Aktív témák