Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • kíváncsi

    senior tag

    Sziasztok!

    Sikeresen végigolvastam a topikot bár a szemem majd kifolyik. Mosógép miatt kezdtem el keresgélni. 3 éve mikor készült a lakásunk elég sok mindennel kellett foglalkozni és akkor nem néztem sajnos utána mindennek bár időm se lett volna. Egy whirpool fl 5105 aa 1000-es mosógépet vettünk, egy whirlpool kombinált hűtőt, jó nagy, típusszámot nem találtam meg rajta de meg fogom keresni. Szerencsére a beépített villanytűzhely és a fönti rész, illetve a szagelszívó is Bosch lett bár ezeknek meg is volt az ára. A whirlpool mosógép se volt a legolcsóbb 60-70k között de mégis az utóbbi időben sok probléma volt/ van vele. Egy ideje elkezdett kifolyni a víz belőle. Hívtunk szerelőt, ekkor talált egy úszósapkát :) a mosógépben és azt mondta ettől folyt ki a víz. A következő mosásnál szintén kifolyt a víz és ez már így megy egy ideje. Ami végleg felidegesített ma az az volt, hogy hajtogatom össze a ruhákat és szét voltak szakadva, az átkozott mosógép szétszedte.. Ma szintén mostunk vele, nem folyt szerncsére a víz de a farmer szárát valahogy bekapta és égett szag jött ki belőle. Ez gondolom attól lehetett ahogy a farmer gyorsan a forgás közben dörzsölődött a gumihoz. Majd végül a gumit is leszakította. Átolvastam a topikot mint írtam és már máshol is olvastam de szerintem a befutó az lesz amit Integra is vett. Szeretném megkérdezni Tőled Integra, hogy a mai napig jól működik a Bosch? Én a whirlpoolt senkinek se ajánlom legalábbis ebben az árkategóriában és főleg ezt a típust nem. A hűtő mint írtam szintén whirlpool 100ezer körül volt anno 3 éve nem no frostos. Jegesedik mindig, a hűtőrész aljában is szokott állni a víz. Holnapra megnézem a típusát, hogy véletlenül se vegyen ilyet senki! Természetesen a hátulja megfelelő távolságra van a faltól. Így utólag nem haragszok magamra mert régen tényleg sok mindennel kellett foglalkozni, nem lustaságból nem olvastam utána ezeknek, de aki most bármilyen nagyobb háztartásigép vásárláson töri a fejét, én azt ajánlom, hogy nagyon olvasson utána, mert sok bosszúságot tud okozni. Azt elfelejtettem még írni, hogy egy elöltöltős mosógép ez a whirlpool fl 5105. De ezekután is elöltöltőset veszek.

    Én megvenném most akár valamelyik jobb Miele mosógépet is bár értelmét nem igazán látom, de még azért azoknak is utánaolvasok, bár eddig nem láttam hogy a kétszeres árhoz képest, annyival jobbak lennének. A kétszeres árat a Bosch elöltöltőshoz viszonyítva mondtam amit Integra is vett.

    Üdv kíváncsi

    ''Jobb lábon meghalni, mint térdre kényszerítve élni!''

Új hozzászólás Aktív témák