Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Orlin

    addikt

    Off:

    A HDT futároktól mindenki óvakodjon!
    Ma sem érkezett meg a hűtőm.Persze én kerestem a futár céget mi van mára ígérték.Erre kiderült tegnap voltak itt...Persze egy email vagy sms vagy akármi nem jött hogy mikor jönnének.
    És mint kiderült rossz címen.Rosszul vannak számozva a házak az utcánkba az tény.Én tegnap 12 pár perckor kaptam sms-t hogy futár vagyok hívjon.Mivel éppen másik futárral is vívtam ahhol viszont az előre elutalt pénzem nem volt feltüntetve hanem utánvéttel akarták fizettetni velem.Szóval gondoltam biztosan ő keresett.Meg ha a hűtősök is kerestek volna akkor ha itt lesznek fel fognak hívni.
    Hát nem ,elvileg ott ácsorogtak a rossz címen majd elmentek.De hogy egy hívást nem ersztettek meg az irányomba ez vicc.
    Most elvileg hétfőn hozzák majd amikor én nem leszek itthon max a családból anyukám akire rá kell bíznom,hogy nézze meg a csomagot majd.Mivel már végképp tartok a futárok viselkedése után a sérüléstől is.

    [ Szerkesztve ]

    LENOVO IDEAPAD 5 Pro 16 - Ryzen 5 6600HS, 16, 1000 GB, 16GB, Radeon 660M Graphics, Win11

Új hozzászólás Aktív témák