Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • zsiz

    őstag

    A héten megjött az új mosógép. Végül ez lett: Gorenje W6523/S. Eredetileg a 7523 lett volna, de azt a 60x85x60-as méretével nem tudtuk volna a helyére vinni az 59 centis folyosó ajtón keresztül. A 6523/s annyiban más, hogy csak 44 centi mély, és csak 6kg-os, nem pedig 7 (ezáltal picit könnyebb is, meg halkabb is és picit takarékosabb a gyári adatok alapján). Mondjuk duplán is "megjártam" vele, pedig nem kapkodtuk el a vásárlást. Először is én egy hete 93 600 Ft-ért vettem, most meg 84 900 Ft-ért adják. Másodszorra pedig most adnak valami nyereménykártyát 10k HUF feletti vásárláshoz, amivel 100 db tv közül lehet nyerni egyet. Ha ezeket előre tudom, kibírtunk volna még pár napot gép nélkül. Na mindegy..

    Maga a gép elég korrektnek tűnik. Van pár dolog ami nem annyira szimpatikus, de semmi komoly. Elsőre furcsa volt, hogy milyen keskeny a dob az előző gépünkhöz képest, az egy jó 10 centivel mélyebb volt (mármint maga az egész gép). Elég sok féle program van, a program választó tárcsán el tud tárolni két kedvenc programot is (az első és utolsó helyen), amit testre is lehet szabni (pl ha a program alapból 60 fokos, de én csak 40 fokon szeretnék mosni, akkor azt megváltoztatom és el tudja menteni). Így a leggyakrabban használt programhoz elég csak egyet balra/jobbra tekerni. A program kiválasztása után egyből jelzi is meddig fog tartani a mosás, illetve itt is testre lehet szabni az adott programot indítás előtt (hőfok, centrifuga fordulat, stb), minden programnál ki lehet választani idő vagy energiatakarékos módot. Van benne dobtisztító funkció, 17 perces rövid program, meg lehet adni hogy több vizet használjon, késleltetett indítás, előmosás, súlyautomatika.. Szerintem elég halk is, bár lehet, hogy csak az előző után, mert annak már ki volt a lelke is. Ami nem annyira tetszik benne, hogy a hátralevő időt -ki tudja mi alapján- többször is változtatja, hol kevesebbet ír, hol többet. Biztos meg van ennek is az értelme, logikája. Valamint a beállított hőfokot és fordulatot az érték melletti világító LED jelzi, ami a szomszédos értékekhez is átvilágít. De ezekkel együtt lehet élni. Egyébként szépen mos, érzésre is kevesebb vízzel, mint az előző gépünk. Termékregisztráció után 3+1 év garanciát kaptam rá.

    Opel Astra G Bertone Coupé X18XE1 | GTA Online: zsiz88 |

Új hozzászólás Aktív témák