Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • PitLee

    őstag

    válasz batyuska100 #70080 üzenetére

    Egy picit lehet túl lőttem a célon, de alapjáraton halk a rendszer, a videokártya volt hangos most az is halkabb lett és kellemesebb a frekvenciája.
    A ház elején a venti fordulatszám szabályzók, most csak díszek, mert PWM-s ventiket vettem.
    Érdekes hangjuk van amikor elkezdik a fordulatszámukat megemelni, amikor elérik és csak tartani kell, akkor megint lehalkulnak.

    Vizes volt a pocihűtő csak már kerregett, és volt gyárilag két házventi amit leszabályoztam sokáig elment így a masina.
    Az ezelőtti régi gépbe E7500 volt egy hasonló léghűtés hűtés ami nagy halk volt, így mondom kipróbálom itt milyen volna csak zavart, hogy a vinyokhoz nagyon nehéz hozzáférni, ssd-nek nincs helyük, + még 1 venti jó volna előre.
    Nézegettem új elrendezésű házakat, aztán úgy voltam itt egy kicsit alakítunk és jó lesz, de aztán elszabadult a flex meg a fúró :D

    Kapott egy aluminum lemez hátlapot, ami a a procinál kivan vágva, ha cserélni kéne a hűtést , ne keljen az alaplapot leszedni.
    Az egész alaplap kb 1cm-re felett tolva a PC ház tetejéhez.
    A PC ház hátsó fele is kapott egy alulemezt amibe a gyári pci és hátlapi csatlakozók kivágott darabja lett illesztve.
    Vinyók ellettek forgatva hogy könnyebben le lehessen csatolni valamelyiket ha kell.
    Az ssd-kel már nem volt kedvem cicózni, és így lettek felcsavarozva.
    A tápon agyaltam kintről vagy bentről, de a szöszök miatt inkább a bentről maradt.
    A videokártyán a GPU feletti venti megadta magát, lehet hozzá kapni beleillőt, csak hát a kisördög motoszkált .
    Ahogy falun mondanák "hát ez mán így marad" :DDD

    Azt sajnálom, hogy nem csináltam teszteket előtte , mert hát "egy kicsit itt igazítunk és jó lesz"

Új hozzászólás Aktív témák