Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #10726912

    törölt tag

    válasz Samus #65296 üzenetére

    Hangszóró kábel, nem kell vizhatlannak lennie, de csatlakozókat nem akarok, legjobb hang akkor van, ha csak a hangfalkábel van a hang útjában. Oldhatóságot a csatlakozó kiváltása miatt akarom, mert a csatlakozó rontja a hangot, ez főleg a térérzetnél vehető észre. Biztosan van olyan csatlakozó, ami jobb hangú, mint a mostani kábelem, de nekem a kábel hangja kell. Az erősitő és a hangszóró között minden kábel egyforma, s csak a hangváltó alkatrészei maradnak meg. A hangváltó panelje is kikerül.
    Amit szeretnék, az két félkör, kb 4 centi hosszú, az egyik oldal fix, a másik oldal szoritható ehez a fix oldalhoz csavarral, de a csavar csak tolja a mpozgórészt, nem maga a csavar szoritja. A csavaros szoritás is azért kell, hogy erősebb legyen a kontakt. Forrasztani nem akarom, ha el kell rakni a rendszert, akkor pár mozdulattal lehessen szétszedni..Nézelődtem már, de sajnos nem találtam hasonlót sem. A VAGO-t néztem már, az sem túl jó megoldás. Sodorni nem akarom, mert az anyag lágy réz, pár sodrás után eltörne.

Új hozzászólás Aktív témák