Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • s3toraph

    senior tag

    válasz pcgamer01 #41385 üzenetére

    Ha más nem lesz, akkor lehet bevállalom e-bay-ről egy ilyen megrendelését. Ó a francba, most látom hogy MO nem szerepel a shippingnél, akkor valszeg nem is fog ide küldeni. :(((

    Jó kis videó, már láttam korábban, de azért köszi és azt is hogy utána kérdeztél! :R

    Pete55555:
    Bocs ha nagyon alap dolgokat is megkérdezek, de nem passzióbol csinálom, hanem mert tényleg nem vagyok jártas sok alap dologban. :B A segítséget meg köszönöm!

    Drizzt01:
    Az ilyet azt ilyenre érted? :D Mert akkor dobhatnál egy linket hozzá, ha van weboldaluk. + Körbenézek itthon de nem sok esélyt látok rá, nincs is igazi barkácsbolt, talán Debrecenben.

    tatabike:
    Hmm jó kis gép, mennyi egy ilyen kb.? Gondolom nem olcsó.
    Köszi a felvilágosítást! Igyekszem, de elég zöldfülű vagyok a barkácsolás témában még. :R

    (#41415,#41418) Pete55555:
    Nekem tetszik, főleg a téglatest alakú, jó ötlet a plexi, csak kérdés, nem rezeg be a ventiktől?
    #41432:
    Én is örülnék neki, ha emberi áron lehetne ilyen kiegészítőket kapni, de valóban nem sok esély van rá.

    Mindenkihez:
    Apropó, szerintetek ha létrejönne egy magyar márka, ami minőségi, szép házakat gyárt, vennék-e itthon az emberek? Lenne esélye egy magyarnak? Persze ha jó az ár.

    Valamint, ha egy táp az oldalán áll a gépházban, nem pedig fektetve, okoz-e bárminek hosszú távon problémát? Mittudomén a ventinek zavaró-e a pozíció a gravitáció miatt? :F

    [ Szerkesztve ]

    Régi rendszerben: 59 + / 0 - | A legújabb rendszerben (2020.02.28-ig összegyűlt): 162 + / 0 -

Új hozzászólás Aktív témák