Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Lindemann

    tag

    válasz Dani_kp #1271 üzenetére

    igen, igen, hát úgy értem hogy a fűrészlapok között is van olyan aminek a fogai sűrűbben vannak meg ami szélesebben. Na, hát ami sűrűbben van az finomabb vágásra megy, a nagyobbal nagyon göcsörtös maradna a széle. Lyukat meg persze mindenképp. valahova a körbe, vagy a széle fele , és onnan már el tudsz indulni. De azt is finoman nyomd rá csak fúráskor, nem tudom mennyit bírnak az ilyen műanyagok. Max ha betörik fogd meg, ugrálj rajta és akkor már előlapod sincs :DDD :DD Najó, tényleg abbahagyom a poénkodást :D
    Festeni szerintem persze. Mindent lelehet. Külön műanyagra is csinálnak. De ha polirozol sem lesz rossz szerintem;de nem tudom pontosan ezt, meg kell nézni mi a választék.

    Az usb-hez azért nem nyúltam hozzá igazából mert ilyen felhajthatós izé, és ott egy űr tátongana hogyha kiszednéd. Persze azt is meg lehet oldani hogy kitöröd azt a fedelet és megpróbálsz egy rácsot okoskodni a helyére (persze az egészet ott törd ki hogy szellőzzőn.
    Sőt! az egész alját levághatnád addig ahol a fedőlap van és véig rácsot rakni, de ezt mindjárt "lerajzolom" paintben hogy gondolom :D

Új hozzászólás Aktív témák