Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Sándor -P20-

    senior tag

    válasz Speeedfire #12452 üzenetére

    Én is meglepődtem annó a nikecell eredménytelenségén...
    Most nem akarok belemenni a miértekbe, mert nincs hozzá kedvem, és különben is küzdjenek ezekért az információkért meg a fiatalok is... ;]

    Szal amikor előttem a nikecell leszerepelt, elgondolkoztam mivel csillapítsam a zajt, és eszembe jutottak a kb 50-60 éve épített félszekrénnyi faházas telexek, amiken a faház belső borítására belülről 1CM vastag filcet raktak a gyárban.
    Csal a cuccos borítás nélkül visított, csattogott, majdnem szétesett ahogy működött, ha pedig rajta volt a borítás viszonylag csendben tette a dolgát...
    Szal ha oda akkor jó volt itt miért ne lenne jó ide most? - Gondoltam és kipróbáltam a jó 60 éves trükköt.
    Szal nekem bevált. Aki hiszi, hisz, aki nem nem, nekem mind1. Én csak szóltam.
    Esetleg kérdezd moongoose kollégát ő ismerte a gépemet még a "fénykorból" (Amikor intenzíven foglalkoztunk a dologgal.). A gépemből a Hydor L20-as szivattyú halk mormogását lehetett hallani kb fél méterről, messzebbről már azt sem.
    Jelenleg a szükséghűtőben levő 800Ft-os szobaszökőkút szivattyú mormogását lehet csak hallani, ami elnyomja a 3db 6V-ról működő venti susogását.
    Szal ez már hangos nekem, bár kb másfél méterről már az egészből nem hallok semmit, de a gép előtt ülve igen.. :O :O Szal ez katasztrofálisan hangos. :O :O Kénytelen vagyok folyamatosan zenét hallgatni, hogy ne halljam a hűtés zaját... :U :U

    40 feletti kornak megvan az előnye és hátránya... Igaz, a betűket csak közelről látod, viszont az idiótákat már messziről észreveszed.

Új hozzászólás Aktív témák