Hirdetés

Aktív témák

  • BÁ Nutrition

    addikt

    válasz Boxer001 #1330 üzenetére

    szerintem akkor en meg sem szolalok.. ;] ;]

    igaz hogy durva a kreatin, de most olvastam hogy a sok rizstol meg kiesik a szemetek:DDD

    komolyan, ugyhogy csak ovatosan..

    a Bunny fele temaban nagyon egyetertek, nagyon elszallt vele a lo mostansag. oke hogy neha vannak jo poenjai, de mar egyre inkabb arc lett az ember...

    egyszeruen magyarorszagon egyre jobban felkaptak ezt a kajalj igy meg ugy es milyen nagy lehetsz majd tole dolgot. ezert aztan rohamozzak is ot a sok kerdessel. azonban neki velemenyem szerint ez mar sok, es nem tudja fejben feldolgozni a terhelest. rendszeresen le parasztoz meg tahoz mindenkit szinte aki kerdessel fordul hozza, ha igy folytatja nem sokaig lesz ''nepszeru''... plane ebben a korben.. pedig mashol meg nem is volt es lesz az sosem.. ezzel a stilussal vegkepp nem..

    pl Janesz a megmondhatoja hogy mikor a verseny utan epp voltunk Arpi termeben es a TVben ment a GregValentinos okossag mar akkor ott hoborgott hogy a sok tusko majd jol megrohanja a film miatt a bunko kerdeseikkel...

    szal egyszeruen alkalmatlanna valik a feladtra....
    mert ez nem egy edzoi hozzaallas. ugyebar okelme pedig annak hivja magat...

    nem folytatom inkabb....

    inkabb kerek tanacsot Janesztol ezentul:DDD meg Arpitol, de o nem igen porgi tul ezt a kaja temat... en pedig jovore ebben probalom ki magam. a dietam tovabbra is megfeleloen halad, vagyis elvarasaim alapjan, egy masfel heten belul uj ovet kellek venni, mert errol mar ''elfogyott'' a lyuk:D azaz lassan nem tom hova kapcsolni

    youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

Aktív témák