Hirdetés

2019. július 21., vasárnap

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Gyúrósok ide! Archívum XIII. (téma lezárva)

(#1) Racecam

Racecam
(HÁZIGAZDA)

Itt az új gyúrós topic!

''Kezdőknek infók itt: [link]''

Előzmények:
Gyúrósok ide! Archívum XII. [link]
Gyúrósok ide! Archívum XI. [link]
Gyúrósok ide! Archívum X. [link]
Gyúrósok ide! Archívum IX. [link]
Gyúrósok ide! Archívum VIII. [link]
Gyúrósok ide! Archívum VII. [link]
Gyúrósok ide! Archívum VI. [link]
Gyúrósok ide! Archívum V. [link]
Gyúrósok ide! Archívum IV. [link]
Gyúrósok ide! Archívum III. [link]
Gyúrósok ide! Archívum II. [link]
Gyúrósok ide! Archívum I. [link]

Com'è diverso il mondo visto da qui

(#2) _Blank_

_Blank_
(senior tag)

upp, nőjjetek

(#3) BÁ Nutrition

BÁ Nutrition
(PH! addikt)

ehh, megin egy rambo nyitott topicot nem is fog gyorsan telni az tuti.

Mark is csak kussol, es otthon tomi magaba a kokszot:DDD

az Ufok meg automata utantoltesen vannak ehh ;]

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#4) bandus

bandus
(PH! addikt)

Defura, hogy nem itteni legény nyitotta a topikot. Mostantól Racecamnak is gyúrnia kell! :DDD

"a jövötsajnos nemlehet tudni csakhamárotvagy deakormegmár azajelen"

(#5) Woodslave válasza Racecam (#1) üzenetére

Woodslave
(PH! kedvence)

Nem jó az elsőnek a linkje, mert a második az első. ;]

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#6) Racecam válasza Woodslave (#5) üzenetére

Racecam
(HÁZIGAZDA)

Igen, igazad van, de mentségemre legyen mondva, ez így volt amikor a keresővel rákerestem. Látom ez az egyes csak Winner írói munkásságának része. :) VI-tól a többi nem is volt sorszámozva, és linkelve sem az előző topicokban, de gondoltam szebb így.
Egyébként én is gyúrok csak más testtájékra!! :D

u.i.: Orvosolva.

Com'è diverso il mondo visto da qui

(#7) BÁ Nutrition

BÁ Nutrition
(PH! addikt)

huu lattam mik vannak az elejen..
:DDDD
karos a naposim meg a kreatin, felejtsetek el:DDD

;] ;]
mer kiesik a szemetek vazze.

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#8) deniro2

deniro2
(őstag)

Na, bejelentkezem én is, rohaggyatok meg. ;] :DDD

(#9) Markgx10 válasza deniro2 (#8) üzenetére

Markgx10
(őstag)

Én is jelen. :D

(#10) Markgx10 válasza BÁ Nutrition (#3) üzenetére

Markgx10
(őstag)

Én tuti nem, ami itthon van ilyen amcsi cucc, azt is eladom. Tényleg törést okozott ez a betegség nálam, már nem akarok sem nagy lenni, sem nagyon kigyúrt, csak egyszerűen karban tartani magamat az edzéssel, hogy ne tunyuljak el teljesen. Persze a kajáláson változtatni fogok (ma is 3/4-ed tortát toltam be este 9-ig, jó hogy még nem vagyok cukorbeteg :D) de kiegészítők közül max kreatin fog menni, az is az olcsóbb fajták közül. Már egy pár hete kijöttem, de a lelkesedést ott hagytam a kórházban :D De komolyan. :U

(#11) deniro2 válasza Markgx10 (#10) üzenetére

deniro2
(őstag)

Miez, délelött még beakartad tolni gyorsan a Superdrolt, most meg felszámolod a készleteket... :F Melyik volt a vicc, ez vagy az, esetleg minkettő? Tényleg nem jönnek át a gesztusok így írásban, vazz. :D

(#12) Markgx10 válasza deniro2 (#11) üzenetére

Markgx10
(őstag)

Nem, kaptam egy jó ajánlatot egy barátomtól az egészre egybe. Nem volt vicc egyik sem. Már mondtam többször fenntartom a jogot magamnak arra, hogy a jövőben ismét megjöjjön a kedvem :D , de most egyelőre annyi erőm van, hogy 6-szor kajáljak egy nap (ebből ma kettő torta volt :F ) meg kb 160gr fehérjét bevigyek. Jelen állapot szerint ezen szeretnék javítani és ha jól emlékszem azt mondtam, hogy nincs értelme addig betolni, amíg ez nem elsz jobb. Jól emlékszem? :U :D

(#13) fLeSs

fLeSs
(PH! nagyúr)

(#14) deniro2 válasza Markgx10 (#12) üzenetére

deniro2
(őstag)

Jól emlékszel. :) Nem kérdőre akartalak vonni (ajjaj, lehet megint félreérthető voltam :B ), csak kérdeztem, hogy nemrég még szóbakerűlt, mostmeg már szabadúlsz a cuccoktól, ez miért van.
Egyébként énis próbálok valahol a töketlenkedés és a hc vonal között elhelyezkedni, mert bár céljaim vannak, de az életemet teljesen ezeknek nem tudom és nem is akarom alárendelni. Versenyző nem leszek (még a felvetés is vicc :) ), de fos sem szeretnék lenni. Ugye erre mondják a durvák, hogy vagy teljes mellbedobással vagy sehogy, de azért én megpróbálom a félmelles megoldást, hátha... :D

(#15) Markgx10 válasza deniro2 (#14) üzenetére

Markgx10
(őstag)

Ja. Egyébként teljesen jól látod, van olyan, hogy fél nap alatt megváltozik a véleményem az egészről, de hc már sosem leszek az fix, mert annyira már nem érdekel. Ami aggaszt az a kaja, azon tényleg változtatnom kell, mert ennek nagyon rossz vége lesz. Én most egy negyedmelles megoldást próbálok éppen :D max félmellig megyek fel :DDD

(#16) Janesz válasza deniro2 (#14) üzenetére

Janesz
(őstag)

nekem sincs mostanság túl sok kedvem csinálni ilyen szinten ezt az egészet..koksz nélkül úgysem leszek nagy soha,azt meg nem akarok tolni..
meg ahogy most kinézek az tényleg a vicc kategória legalja..:( de legalább gyenge is vagyok mellé..:D
mondjuk ma már 150-be ment 4 a guggolásnál..(a múlthéten 100-ba ment 10)szal az izommemória tényleg működik..:D

(#17) LOTR

LOTR
(PH! addikt)

töff :D
csak, hogy szóljak

Blanknak meg:
a +10kg az nagyon nem kevés ám
ha azt is nézzük, hogy ami 1,5 éves ruhám van azt még a 70-75kg-s énemre vettem (mondjuk a ruhatáram fele), tehát ha még 1 év múlva meglesz a 85-90kg az így már 2-2,5 év alatt 15-20kg, és ha kajálok, utána tuti nem fogom tudni begombolni a gatyókat :B

One Ring to rule them all

(#18) LOTR válasza fLeSs (#13) üzenetére

LOTR
(PH! addikt)

mostanában olyan tartalmas megjegyzéseid vannak ;]

(#19) deniro2 válasza LOTR (#17) üzenetére

deniro2
(őstag)

Én 82 kg-ról 92 kg-ra mentem fel, nadrág maradt ugyanaz a méret és ez azért van, mert a gomb környékén nem, inkább afölött nőtt a derékbőségem, így simán rálóg a hasam a nadrág derekára. :D Mondjuk diéta után jelentősen kellemesebb volt mosás után felvenni, de ez érthető 11 cm minusz után. Egy pólóm szétfoszlott vállban, de azt még 75 kilósan vettem, úgyhogy nem csoda. :)

(#20) deniro2 válasza Janesz (#16) üzenetére

deniro2
(őstag)

Janesz, neked még -sokunkkal ellentétben- lenne is értelme komolyan venni ezt az egész testépítősdit, bár nem tudom mennyire jelenthetnek még motivációt a magyar versenyek, mert se normális díjazás, se semmi.

(#21) BÁ Nutrition válasza deniro2 (#20) üzenetére

BÁ Nutrition
(PH! addikt)

ez eddig is igy volt....

mert nem kerdezel meg barmilyen testepitot, meg csak el sem ismerik mint sportot a legtobben... szal ennyit errol..

(#22) God Vazzeg válasza BÁ Nutrition (#21) üzenetére

God Vazzeg
(PH! kedvence)

Jaja :( Ezt vagy magadért és a lelkesedésért csinálod, vagy ha az is kihúny, akkor mész a süllyesztőbe. Szerintem sok élvonalbeli is rájön hogy élni kellene az életet inkább, minthogy rátenni valami olyanra az egészet, aminek se anyagi se erkölcsi része nincs tolerálva :U Én magamért tolom, mert engem motivál nagyon, pedig nem akarok se versenyezni, se mást ettől a sporttól, én magát a sportot szeretem benne :B Szvsz így viszont megéri, inkább mint a kocsmában lógni, meg szétdrogozni magam, bár köztudottan én sokkal többet ''bevállaltam'' már mint itt a legtöbben, de szerintem megérte, mert tanultam belőle :R

Lehet nem leszek ezzel a véleményemmel itt népszerű, de én így gondolom és pont :D

Erősáramú találmány gyártási joga eladó! Érd: priviben!

(#23) God Vazzeg válasza Janesz (#16) üzenetére

God Vazzeg
(PH! kedvence)

Én koxxal se tudok hasonló formát felmutatni, szal asszem ez sokmindent elmond.. :U :D

(#24) deniro2 válasza God Vazzeg (#22) üzenetére

deniro2
(őstag)

Lehet nem leszek ezzel a véleményemmel itt népszerű, de én így gondolom és pont

Má' mé', itt csak én járok kocsmába. :) Vagy mire gondolsz?

(#25) God Vazzeg válasza deniro2 (#24) üzenetére

God Vazzeg
(PH! kedvence)

A hozzáállásomra gondoltam :B :D Na jóccak :P

(#26) phaze

phaze
(újonc)

Üdv! Őszi depi? Kicsit kapjátok össze magatokat :B

(#27) Boxer001 válasza phaze (#26) üzenetére

Boxer001
(PH! kedvence)

mé te ki vagy? ;] :D
Na ha már mindenki mondja a véleményét a témáról...
Sztem marha szomorú, hogy ebben az országban semmi nem úgy van, ahogy kéne...testépítés, szarunk bele...és még lehetne sorolni a nagy támogatottságot. :(
Mindenki aki szereti, járjon redszeresen edzeni, próbáljon meg minél jobban kajálni, aztán sztem max ennyi, nagy összegeket rányomni, meg mindent feladva ennek élni főleg ebben az országban baromság. :U Legalább is én nem tehetném meg és nem is tenném. :U Persze ha milliomos lennék, az más tészta. :D

(#28) Markgx10

Markgx10
(őstag)

Jó reggelt, gyúrós kötsögök! :D

Ma reggel olyan jót edzettem, hogy alíg bírok még gépelni is. :D Csak azért írtam le, hogy legyen valami pozitív is a topikban ;]

(#29) Boxer001 válasza Markgx10 (#28) üzenetére

Boxer001
(PH! kedvence)

Szíjjá gázt akkó. :D Az újjaidra edzettél? :D
Én is most megyek hát-váll lesz.
Csöcs. :D
nofene, esik a hav

[Szerkesztve]

(#30) attilam

attilam
(őstag)

Áppedli.

(#31) Markgx10 válasza Boxer001 (#29) üzenetére

Markgx10
(őstag)

Én még az átmozgatásnál tartok, majd jövő héttől belevágoka lecsóba :D , hátha megjön a kedvem is.

(#32) Manitou

Manitou
(PH! kedvence)

[kép]

(#33) qpakcovboy

qpakcovboy
(őstag)

Mi a véleményetek a Creatine+dextróz+daily one+WPC kombinációról? Milyen márkát érdemes választani? Még nem creatinoztam és kicsit szeretnék utánajárni. Mik a tapasztalatok? :R

(#34) God Vazzeg válasza Markgx10 (#31) üzenetére

God Vazzeg
(PH! kedvence)

Tegnap 100 killába guggoltam 25-öt, és szabályosan rosszul lettem mikor leraktam, azt hittem haza kell mennem szégyenszemre :D De csak le bírtam még vádlizni, bár már csak lájtos volt ezek után :D Az állóképességemen javítani kellene, szerintem a növekedésem is jobb lenne :U

(#35) csudri

csudri
(őstag)

Na esik a hó itt Budaörsön, tényleg neki kell állnom edzeni, mert tavaly simán ment a hólapátolás úgy, hogy edzésben voltam. Amikor korábbi években lapátoltam csak szenvedtem.

(#36) Boxer001 válasza Markgx10 (#31) üzenetére

Boxer001
(PH! kedvence)

Hát én is inkább átmozgatásnál járok... :D csak az a baj, hogy saját magam miatt megy el tőle a kedvem. :D De ennél csak nem lesz rosszabb. :)) :)

(#37) Woodslave válasza Boxer001 (#36) üzenetére

Woodslave
(PH! kedvence)

én is ezzel álltatom magam, oszt de. :D Legmerészebb (rém)álmaimat is sikerül alulmúlnom.

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#38) Boxer001 válasza Woodslave (#37) üzenetére

Boxer001
(PH! kedvence)

:D
Neeem :O ennél nem lehet rosszabb. :W
Nagyon gáz.

(#39) _Blank_ válasza LOTR (#17) üzenetére

_Blank_
(senior tag)

ruhatár cserét megúszod 2 farmerrel, rám simán jók az 5 éves poloim is, igaz nem hordom őket.. :D
szóval ez a ruhatárcsere nem egy olyan dolog hogy jajjj nem jönnek már rám az L-es poloim nagyobbat kell venni, én legalábbis nem vettem észre ilyet magamon, sőt..néha jó az ha feszül :D

(#40) Janesz válasza _Blank_ (#39) üzenetére

Janesz
(őstag)

de ha inget hordassz akkor muszáj cserélni őket,mert egy ing nem igazán néz ki jól,meg kényelmesnek sem kényelmes ha feszül mint a disznó..mondjuk így: [link]
karban elég 1cm-t nőni és az egy ingnél már iszonyat sokat számít!!

[Szerkesztve]

(#41) God Vazzeg válasza Janesz (#40) üzenetére

God Vazzeg
(PH! kedvence)

Haggyad, mindenki máshogy éli meg, én nem szeretem ha 1 óra múlva be van vágva az ing a hónom alá... :U Persze a májerségért mindent :D

(#42) Boxer001 válasza Janesz (#40) üzenetére

Boxer001
(PH! kedvence)

Menj már, de bírnám, ha így néznék ki ingben. :R Inkább, mint ahogy most...pedig szeretném hordani őket. :(

(#43) Janesz válasza God Vazzeg (#41) üzenetére

Janesz
(őstag)

jelenleg nem fenyeget az a veszély,hogy bármi is feszülne rajtam..:D
inkább mindenben úgy nézek ki,mint gyerekkoromban amikor a nagyi vett nekem ruhát..''majd belenő a gyerek,úgyis úgy nőnek ezek mint a gomba!'' oszt úgy néztem ki mint a lelencgyerek,mert amikor 8éves voltam a nagyi 10éves méretekre vett ruhát...:D

(#44) _Blank_ válasza Janesz (#40) üzenetére

_Blank_
(senior tag)

hja, az inget hirtelen nem vettem számításba, ott valóban lehetnek gondok..
akkor Lotr inget ne vegyél föl ezentúl :U :D

(#45) csudri válasza _Blank_ (#39) üzenetére

csudri
(őstag)

És mivan, ha valakinek nem farmeres a munkája? Én nem jöhetek farmerben meg pólóban dolgozni. És amikor leadtam azt a 14kilót, akkor igencsak be kellett vásárolni ruhából. Mondjuk így legalább nekem nincs gond, mert ha kicsit elszalad a dolog, akkor csak előveszem a tavalyi diéta előtt hordott gatyákat. :)

Egyébként csak arra akartam rávilágítani, hogy nem mindenkinek áll két farmerből a ruhatára! :)

(#46) LOTR válasza Janesz (#40) üzenetére

LOTR
(PH! addikt)

így van, ing, nadrág, pulóver kombinációt kell cserélni, ami árban is a legnagyobb
de nem hiszem, hogy leszek 90kg nyárra, így elmarad, majd szép fokozatosan

(#47) _Blank_ válasza csudri (#45) üzenetére

_Blank_
(senior tag)

na azért én sem vagyok a Levi's divatbábuja, nem csak ebből áll a ruhatáram, de ez most mindegy, nálam nem kell lecserélni a ruhatárat, másnál igen.. egyéni dolog

hozzáteszem hogy 3-4 h ónapja ugyanolyan a súlyom tehát erről nem nekem kell beszélnem, ebből is látszik hogy mennyi közöm van most a gyúráshoz..

(#48) Agyzuzo

Agyzuzo
(PH! kedvence)

Up!

Listen up, maggots. You are not special. You are not a beautiful or unique snowflake. You're the same decaying organic matter as everything else. ::: http://meatytears.hu :::

(#49) Boxer001 válasza Agyzuzo (#48) üzenetére

Boxer001
(PH! kedvence)

abszolút nem unalmas a téma mi? :D

(#50) Agyzuzo válasza Boxer001 (#49) üzenetére

Agyzuzo
(PH! kedvence)

Hozzám szólsz, kukac? :D

Listen up, maggots. You are not special. You are not a beautiful or unique snowflake. You're the same decaying organic matter as everything else. ::: http://meatytears.hu :::

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Gyúrósok ide! Archívum XIII. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2019 PROHARDVER Informatikai Kft.