Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • niof

    addikt

    válasz szaki58 #93491 üzenetére

    Jó gondolatok, egyet kell értsek. Viszont, én hiába "ismerem" (közel sem eléggé) néhány hangszer hangját, az például az általam preferált zenei műfajnál szinte mit sem ér. Kövezzetek meg érte (tudom, van, aki meg is tenné ;]) de nem vagyok a hangszeres zenék rajongója. Van néhány kivétel persze, de sosem találtam meg magam egyik stílusban sem, pedig az égre és az összes szentekre esküszöm, hogy próbáltam. Egyszerűen nem az én világom. Majd talán, ha megérem az 50-et, vagy a 60-at, de igazából kétlem. Akárhányszor próbáltam más stílusokkal ismerkedni, egy idő után feszengek, kapcsolgatok, tovább léptetek, nem tetszik... És még így is a metál húzta a legtovább anno, pár évig lelkesen hallgattam Marilyn Manson-t (a Holy Wood, és az az előtti dolgaikat), de mindig visszakanyarodtam az elektronika felé. Ez van. De attól még, hogy ebben nem igazán van meg a "live" (illetve van, de az is hangosított, nyilván), attól még azt feltétlen érdekesnek találom, és sokatmondónak, hogy én is az egyik legjobbnak hallottam a valaha a fejemre került fejesek közül a HD 600-at. Annyi kivétellel, hogy az nekem kicsit vékonyka alul, így lett inkább 650 belőle. Az más kérdés, hogy egy ideje inkább az 58X-en hallgatok zenét, mert sokkal fun-abb hangja van, de ha érzelmek kellenek, a 650-et nálam eddig nem verte semmi. Szóval, nem kell feltétlenül botfülűnek kikiáltani azt sem, aki nem az akusztikus műfajokkal hifistáskodik. Attól még érezheti az illető az arányokat, mikor miből sok, kevés, vannak e részletek, tér, stb...

    Egyelőre nem szelem fel az almát egyenlőre.

Új hozzászólás Aktív témák