Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Gizmo94

    veterán

    válasz Memora #62420 üzenetére

    Nekem egy TN paneles E6540-em van full HD 1920x1080-as kijelzővel és maximálisan elégedett vagyok vele minden tekintetben. Ez a kijelző számomra bőven megfelelő akkor is, ha nem IPS. Általában szemből használom a laptopot, nem hobbim, hogy oldalról nyúlkálva sandítsak rá, :D így pedig bőven jó mind fényerő, mind felbontás tekintetében is. Nekem a színei is rendben vannak, lehet, hogy vak vagyok. :) A teljes numerikus billentyűzet hasznos, nagyon jól érzékelhetőek a leütések, szóval rendben van a keyboardja nagyon. A gép összességében nagyon masszív, köszönhetően a tri metal háznak, egyedül a valami lehetetlen koszgyűjtő gumikeverékkel bevont palmrestért nem rajongok rajta, de legalább biztosan nem csúszkál a kezed. :D Azért a rendesen lezúgott árért, amiért ma mennek már ezek a szériák a nyugati selejtezések nyomán, szerintem bőven megéri bármelyik E6540, attól függetlenül, hogy az i7-es dedikált Ati kártyásat választod, vagy az I5 procis Intelest. Az enyém az utóbbi, nem gamerkedek laptopon. Amire használom, bőven elég 8Gb rammal is, de 16-ig bővíthető lenne. SSD-vel megy rendesen, nem egy mutatós eye candy darab, de egy megbízható, csendes, hűvös, barátságos gép, ennyi elég is.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák