Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Krisza0508

    csendes tag

    Sziasztok!
    Most kaptam, egy M5010-est Turion II N530 2,6 Ghz, 4GB, 500GB DVD-RW, Ati HD4250 felszereltséggel.

    Tudom, a videókártya elég gyenge, de csak a sulihoz kellett nekem és fontos volt az ár, és a 3 év gari.
    Először féltem a tapipadtól,de ahhoz képest, hogy elég béna vagyok, lehet, hogy feleslegesen vettem hozzá rögtön egeret, mert nagyon jól kezelhető. Az ujjlenyomatokat sem nagyon gyűjti a gép. A wifi is jól működik. Szépek a kijelző színei, ha internetezésről és irodai munkáról van szó.
    De néha szoktam online filmet nézni, hát ott már elég béna a kép, kicsit kockás. Ennyire gyenge benne a videókártya? Mert az gáz... :W
    Ha rákötöm a TV-re ott is ilyen lesz?

    Általános használat mellett alig hallottam a ventit, de ma beleraktam egy filmet megnézni, szinte végig pörgött, amíg meg nem untam. Ennyire mellé fogtam a géppel, vagy bele kell törődnöm, hogy ennyi pénzért ez van...
    Ma már sikerült le is fagyasztanom a gépet, pedig semmi extrát nem csinálok rajta...

    Azok kíméljenek meg a válaszukkal, akik ellenzik a Dell gépeket, inkább olyan válaszoljon, akinek saját tapasztalata van...

    U.I: Azt tapasztaltam, hogy amíg meg nem lett a gépem, addig rengeteg dell-t ajánlottak,( meg a fujia530, de azt meg ott nem ahol vettem a gépem) de azóta nem ajánlott kategória lett, legalábbis egyre több helyen azt olvasom, hogy azt ne...

Új hozzászólás Aktív témák