Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • csuzda

    aktív tag

    válasz shifty! #24648 üzenetére

    Úgy értettem én is a megnyilvánulást. Azért nem írtam rá semmi csúnyát, mert a topikgazdánk megkért. :D Egyébként megnéztem, hogy mennyibe kerül egy 1 éves előfizetés, hogy letilthassam :D :D Lehet 1-2 ilyen komment után jól fog járni a PH! :D

    #24650 szgabor12
    "Szóval ez így szerinted rendben van, igaza van?"
    Idézem magam: "Vagy tegyek úgy, mint a kolléga és dobjam ki a gerincemet?"

    #24652 pehaa
    Semmiben nem különbözik, de ha 1vs1 boxmeccsre az ellenfél behoz boxert/viperát/bézbózütőt akkor vagy kiszállok, vagy hozok én is azt. A bíró tehet róla, hogy engedi.

    Én kapásból videókártya HW ban-t adnék még a makrózókra is. Köszönhetően a cronusmaxnak még megmondani is lehetetlen PS/Xbox-on. Szerintem a konzolgyártóknak kéne meglépni, hogy csak vezeték nélkül lehessen irányítani a konzolt.

    Amikor tavasszal/nyáron csináltam a damaszkuszt rengeteg csalóval találkoztam még multiban is. Kedvencem az volt, amikor shothouse-on 3 aimbotos volt az ellenségnél.

    De amúgy komolyan, mit akarunk amikor világos, hogy semmit nem tesznek értünk? Lásd: #24658 Laby

    Amint kiderült a bug, azonnal ki kellett volna venni a stim-et. Mint kb a láthatatlanná tévő újfajta helikoptert. A DMR, MAC10, Renetti kombót is 1 nap után nerfelni kellett volna a jelenlegi szintre, majd utána még finomítani rajta. Nem felejtem el, ahogy bejött a Cold War, az első halálom a MAC10-től volt, hátulról szétlőttem a gyereket aki megfordult és legyalázott vele. Én meg pislogtam, hogy mi volt...

    Mindenki csak jól szeretné érezni magát és legtöbben mindent megteszünk érte. Ha a fent említett 3 OP fegyverrel megy mindenki, akkor mi is azzal fogunk menni. Ha sokan csalnak (makró,WH,aimbot,chronus) akkor vannak olyanok akik azt mondják, hogy "ha nekik lehet, akkor nekem is". Nem tudom elítélni őket, mert gyenge a kéz, ami fogja a gyeplőt. Nekem az nem szórakozás, hogy a számítógép játszik helyettem, de kollégának igen...

    Én is csaltam amikor kb fele ennyi idős voltam (26->13). A WarRock-ban aim/wh/végtelen lőszer/bármilyen dollárért vehető fegyver / akár 100szoros futási sebesség / pályáról ki tudtam menni. Kb olyan érzés volt azt csinálni, mint a kecske szimulátorral játszani. Pár óráig vicces volt, majd letöröltem a fenébe... Engem az nem tesz boldoggá, ha lekaratézok kisiskolásokat. Kollégát ezekszerint igen. Majd felnő...

    Vagy nem ;]

Új hozzászólás Aktív témák