Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #12516608

    törölt tag

    válasz Glondar #77332 üzenetére

    "Így negyedik olvasásra sincs benne semmi. "M.2" és "wi-fi" kifejezésekre keresve se. Így, hogy tesztelve kiderült, talán gyanakvásra annyi adhat okot, ami az 1.1.2-ben lévő képen van. A Wi-fi antenna aljzaton "M.2(Wi-Fi)" van írva. "

    Na, az a "kézikönyv" (???) totál hasznavehetetlen fos. Ha csak annyit írtak volna, hogy "Szívjál egyedül hülyerek!", az is többet ért volna.
    Mi a büdös rossebnek raktak rá 2. M2 SSD foglalatot, ha az az M2 WiFi és Bluetooth kommunikációt letiltja használat esetén. Tényleg elfogynak a PCI Lane-k, mert Asusék ezt is vadbarom módjára tervezték meg. Ja és szarnak erről egy betűt is leírni.
    Én úgy gondolkodom, hogy az 1 db M2 NVME foglalat mellett a WiFi és a "Kékfog" is működjön tökéletesen, ha már csak M2 alapon tudják megoldani. Ja, és ez egy prémium lap... :N

    Jogos a dührohamod, az RTFM ilyen helyzetben tényleg nem működik.
    Az MSI (és a Giga) legalább veszi a fáradságot és viszonylag használható "manualokat" írnak.
    Asus és Asrock nekem nem játszik, bár mindkettőből járt nálam occsó lap. Asus még működik (AM3-as) de akkor sem volt nagy truváj, amikor 2013-ban megvettem egy kallódó Athlon procihoz...

Új hozzászólás Aktív témák