Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Bruticus

    csendes tag

    Elolvastam a hozzáoszlásotokat és ugye kb 3 napja én is hasonló problémával kérdezősködtem itt nekem és 95%ban azt modntátok nálam a a gt 240 a ludas és a vidikari ciripel, mivel alaplapi vga-ra kötve és ugyanazt futtatva nem csinálja. Most azért írnek mert ez külön cpu tápellátásért felelő dolog az alaplapon is írtátok ciripelhet.Nos ezt olvasva mivel marhára nem lehet még mindig megítélni honnan jön a ciripelő hangom, van e köze hozzá hogy ha benne van a gt 240 a gépembe akkor a CPU körüli dolgok legyenek a ludasok. Ezt azért kérdezem mert ha a vga ciripel és mivel nembiztos hogy gariztatják a ciripelést ezért választanám azt az utat hogy kibírom vele még egy kis ideig mert lesz másik kari 1-2 hónapon belül és szükségem lenne a gépre, viszont ha megveszem bele az uj vidikarit és azzal is ez csinálja az gáz.Szóval lehet e köze a ciripeléshez ? hogy a processzor körül cicereg nekem is valami, ha benne van a gt240 nagyobb terhelés esetén, gt 240 nélkül elhallgat alaplapi vga-n, kell e aggódnom hogy nem is a vga mert mint említettem hiába bújok bele a gépbe de egyszerűen nemtudom honnét jön ?!

Új hozzászólás Aktív témák