Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • ThodEE

    őstag

    Sziasztok !

    Okosításra lenne szükségem, hallottam pár dolgot és jó lenne tisztába tenni :R
    Régi kocsiból kikerült a zene, új kocsiba át került a láda-erősítő-kábel.
    Azt mondják nekem hogy az új kocsinak intelligens feszültség vezérlője van és nem tesz jót neki a hirtelen áramfelvételek amit az erősítő produkál.
    Az új kocsi egy Renault Megane 3/3 Grandtour 2015, Emphaser 1800D, 2db Rockford Fosgate Punch HX2 RFD2212 (4Ohmra kötve) , marad a gyári fejegység, az ajtókban a hangszórókat cseréltük a forumban másoknak bevált KickX-ekre, az akkutól jön 35ös kábel az erősítőnek ami csak a ládát hajtja.

    Lehetséges hogy szolidabban kellene használnom a ládát mert tönkreteheti a kocsi más részét hogy be kap az erősítő 45-50A-t ? Segíthet a tápfeszültség ingadozáson egy kondenzátor? Nem vagyok híve, tudom hogy sok ponton negatív hatása is lehet de a kocsit jobban féltem mint a hátsó hangszóróról levett visszaalakított jel minőségének a romlását :D Egy 3 éves Exide akkumulátor van a kocsiban .

    Köszönöm előre a tanácsokat ! :R

    http://picasaweb.google.com/116647084346941867867/1155?authuser=0&feat=directlink

Új hozzászólás Aktív témák