Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • dgyuri0123

    nagyúr

    válasz Ejelhar #40916 üzenetére

    Végül kiderült, mit rontottam el... annyira triviális hogy le sem kéne írnom, mert gáz... :B

    Az optikai kábelem nem szabványos dugóval van szerelve, hanem kerek csatlakozóval. Ez a fajta dugó nagyon könnyen kimozdul a helyéről, cserébe viszont bármilyen állásban belemegy az aljzatba, nem kell pozicionálni. Háát, nálam is ez történt... volt "piros pöttyöm" a kábel végén, csak éppen nagyon halványan világított, ezért (gondolom) a dac "nem vette az adást". Kicsit megmozgattam és most jó lett.

    Viszont megérte a kísérlet, mert annyival jobb most a hangzás, hogy elállt a lélegzetem. A tér hatalmasra nőtt és eltűnt a digitális hangra jellemző reszelősség is. Meleg, folyékony a hang... A koncertfilmek úgy szólnak, mint még soha. Nem feltétlenül ajánlom mindenkinek, mert alap rendszerben szerintem ebből semmi nem hallható, inkább a magasabb rendű-rangú rendszerekben van létjogosultsága. Természetesen a filmek hangja is sokkal jobb, így a beszédérthetőség, a térhangzás, az effektek iránya, stb stb. mind lényegesen jobbak. Sztereóban is komoly teret rajzol széltében hosszában és kissé még mellém-mögém is, még akkor is ha ez kevéssé hihető. :) Bocs az offért mindenkitől... és köszönöm a segítőkészségeteket is. :R

    "csak a zene van"

Új hozzászólás Aktív témák