Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • mysterioX

    csendes tag

    válasz Dr. Akula #16018 üzenetére

    A nyelvismerettel kapcsolatban voltam nagy dilemmában az önéletrajz írásakor...igazság szerint angol és német középfok is megvan, viszont a németet vajmi keveset használtam. Ellenben az angolt az utóbbi 4-5 évben nagyon sokat (YouTube, angol szakmai könyvek), így oda beírtam a középfokot, a némethez pedig odaírtam a 'passzív' jelzőt, a neten olvastam, hogy lehet ilyet, de elképzelhető, hogy átírom inkább 'alapszintre'. :) Az iskola alatt több online képzést is elvégeztem még önszorgalomból, mert érdekeltek (főleg ML témában), sőt most is folyamatban van pár. Nem tudok leállni :B . Amit sajnálok, hogy a Python felkészítő + ingyenes certiport vizsga lehetőségről lemeradtam az egyetemen. Azt viszont nem láttam, hogy ezeket bárki is beírná a CV-be a tanulmányok közé, vagy úgy egyáltalán bárhova is. Nem is felvágásból sorolnám fel, csak ebből is látszana, hogy nem gond az angol nyelv, és érdeklődő, fejlődni vágyó ember vagyok.
    A szakdolgozatom témáját igyekeztem úgy megválasztani, hogy egy komplex dolgot valósítsak meg. Önállóan, lehetőleg a szakma több területéről is alkalmazva a megszerzett tudást. Próbálom majd minél több helyre beadni a jelentkezésemet, aztán valahol csak látnak majd bennem fantáziát! :) A lehetőséget pedig igyekszem majd nagyon meghálálni.

Új hozzászólás Aktív témák