Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • magyargyerek

    tag

    Pár hete innen jött az info és az ötlet, köszönet mindenkinek! Megjött, összeraktam, az új ArenaRacer Craftsman - Limitált Fukszia székemet. November végi rendelés, black Friday-ba estem bele. Váltott egy 2018-ban vásárolt Akracing Rush gaming széket, fekete-piros AK-RUSH-RD 78.390 Ft volt anno. Szétmentek a kerekei, pontosabban a csillagba ahogy a kerék bemegy, na az kikopott, és ebből eredően megdölt ülés közben és hát a csillag berepedt. Bőr még repedezett, de az elment volna talán egy évet...Ez most atom stabilnak tűnik az új Craftsman! Kicsit jobban "benne ülök" érzésem, van. Egyértelműen nehezebb az új szék ami végül is nem baj. A szék magasabb poziciót is fel tud venni de akkor meg a lábam nem éri a talajt. (178cm/82 kg vagyok).Most valahogy hasonló magasságban használom mint a régi ahogy volt, 53 cm kb. Normális széket akar valaki akkor száz alá nem szabad lemenni. Én ezt a hintázás funkciót a régi székemben se csinátam (tudta volna), tehát nekem ez fölösleges fícsőr. Pár éve hogy a parkettát ne koptassa ki, vettem egy ilyen műanyag, átlátszó székalátétet, kb egy négyzetméteres, azon gurulgattatom. Fejtámaszt a régin se használtam, ezen se fogom, a deréktámasz viszont kell, az jó puha plüss. Ennyi...

Új hozzászólás Aktív témák